Ръководител сервиз за ремонт на селскостопанска техника и прикачен инвентар

location_on гр. Велико Търново

Тази обява е изтекла на 19.06.2022 г. и вече не е актуална.

Виж други обяви за работа в НИКОМ ЛТ АД

0 лв/месец () от 0 до 0 лв/месец ()

Работно място

НИКОМ ЛТ АД гр. Велико Търново

Трудови взаимоотношения

Постоянна работа

Работно време

Пълно работно време

НИЕ ВЯРВАМЕ, ЧЕ ЕКИПА Е НАЙ-ЦЕННИЯ АКТИВ, ЗАТОВА ТЕ КАНИМ ДА СТАНЕШ ЧАСТ ОТ НЕГО!

„НИКОМ ЛТ“ АД вече 18 години успешно предоставя CLAAS резервни части и сервизни услуги на българските фермери. Фирмата е вносител на селскостопанска техника и прикачен инвентар, извършва сервизни услуги по поддръжка и ремонт на продаваната техника.

При нас работят отговорни служители, които ценят работата в екип и заедно с нас се стремят към постигане на по-добри резултати. Качествата, които ценим са самостоятелност, инициативност, колегиалност и лоялност.

Във връзка с разширяване обема на работа НИЕ ТЪРСИМ да присъединим към нашия екип:

КАКВА Е ВАШАТА РОЛЯ – отговорности и задължения:

  • Организира и ръководи ремонтните дейности на сервизните екипи;
  • Извършва диагностика, консултира ремонтните дейност и сервизното обслужване в гаранционен и извънгаранционен период на предлаганите от компанията машини;
  • Tехническа консултация на настоящи и бъдещи клиенти;
  • Следи за правилната поддържка на инструментите, приспособленията, уредите и съоръженията, с които работи;
  • Попълва утвърдените от фирмата първични документи, съпътстващи дейността;
  • Изготвяне на периодични отчети за извършените ремонтни дейности.

КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ

  • Висше образование, инженерна специалност;
  • Владеене на английски език или немски – писмено и говоримо. Познаване на техническа терминологията;
  • Опит в ръководенето на сервиз за ремонта на земеделска техника мин. 5 години;
  • Опит на подобна позиция в такъв тип компания;
  • Опит в работата с каталози за резервни части и диагностичен софтуер;
  • Познания и опит в областта на земеделието;
  • Познания и опит в областта на земеделската техника;
  • Компютърна грамотност: MS Office Word, Excel;
  • Умение за работа в екип;
  • Умение за самостоятелно и екипно планиране на работния ден;
  • Свидетелство за управление на МПС;
  • Готовност за командировки.

КАКВО ВИ ПРЕДЛАГАМЕ НИЕ:

  • Работа в квалифициран сервизен център със съвременна техника и професионално оборудвано работно място;
  • Основна заплата и бонусна схема за допълнително заплащане в зависимост от извършените ремонти - възнаграждението ще бъде оптимално и ще се прецезира на база опит и придобити умения.
  • Коректни трудови отношения и приятелска работна среда.
Ако искате да научите повече или имате допълнителни въпроси, не се колебайте да позвъните на тел. 0884 762867. Ще отговорим на всеки въпрос!

Ако отговаряте на търсенето, можете и искате да бъдете част от успеха на НИКОМ ЛТ, ще се радваме да се запознаем с Вас!

Очакваме Вашата актуална професионална автобиография и снимка.

За следващ етап от подбора - провеждане на интервю, ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Изпращайки вашето CV, вие се съгласявате, че вашето CV ще бъде включено в нашата вътрешна база данни за автобиография, където ще се съхранява в продължение на 1 година от датата на получаване, с цел предлагане за участие в избора в бъдеще. Всяка предоставена информация ще се третира като поверителна. Имате право да оттеглите своето съгласие за обработката, модификацията и да поискате изтриване на вашите предварително предоставени данни или да ограничите тяхното разпространение по всяко време. Ние гарантираме, че вашите данни ще бъдат обработени в съответствие с изискванията за защита на личните данни.

Ние гарантираме поверителност.

Благодарим Ви!
loading

Добави резюме

upload_file
info
Това е резюмето, което от ще разгледат за твоята кандидатура

Финален преглед

Увери се, че информацията е точна и ако всичко е наред натисни „Изпрати“ и твоята кандидатура отива незабавно за преглед в .

Информация за обратна връзка

Резюме

info
Натискайки „Изпрати“се съгласяваш с общите условия на Yox.bg
done

Готово!

Поздравления, твоето резюме беше изпратено към . Очаквай обратна връзка на посочените контакти. Пожелаваме ти успех!