Шофьор с кат.C, за територията на страната

ТАБАКО ТРЕЙД ООД
location_on гр. Пловдив

'Табако Трейд' ООД е лидер в дситрибуцията на цигaри и тютюневи изделия. За нуждите на дейността си, фирмата търси да назначи шофьор на камион с минимална притежавана категория- С. Курсовете ще се извършват до складови бази на територията на България.

Задължения и отговорности:

  • Превоз на поверените стоки с прилежащата им документация;
  • Съдействие в товаро- разтоварните дейности;
  • Коректно отношение спрямо поверената стока и техника;
  • Допълнителни задачи, определени от ръководството.
Задължителни изисквания към кандидата:
  • Опит като шофьор;
  • Шофьорска книжка категория C. Притежавана категория E ще се счита за предимство!;
  • Свидетелство за психологическа пригодност;
  • Карта за дигитален тахограф ;
  • Карта за квалификация на водач;
  • Отговорност и желание за работа в екип.
Какво предлагаме:
  • Стабилна и сигурна работна позиция;
  • Трудов договор ;
  • Твърдо възнаграждение и допълнително заплащане на курс;
  • Коректност при заплащането;
  • Ваучери за храна;
  • Динамична и интересна работна среда