Шофьор пласьор

ДЖЕЙ - БИ 2016 EООД
location_on гр. Пловдив

icon 2,000 лв ~ 2,300 лв

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Във връзка с разширяване на дейносттa и бързите темпове на развитие в областта на търговията, както и официални дистрибутори на няколко от водещите на пазара марки за млечни продукти, фирма ДЖЕЙ БИ 2016 ЕООД, набира персонал на длъжност " ШОФЬОР ПЛАСЬОР" .

Основни качества, които ще търсим в кандидата:

  • Отговорност към работата;
  • Позитивност;
  • Желание за работа.
I. ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
  • Осъществява директни продажби в търговските обекти.
  • Поддържа постоянен контакт с клиента, уточнява информация и детайли по дейността.
  • Съгласува с прекия си ръководител списъка на клиентите и актуализацията му.
II. ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ, ПРИСЪЩИ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:
  • Отговаря за продажбите на дребно и едро на дадена територия.
  • Изпълнява набелязаните обеми за продажба и набелязаните цели за дистрибуция.
III. ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
  • Образование: средно образование
  • Друга квалификация: Умение за работа с преносим касов апарат.
  • Шофьорска книжка кат. В
  • Професионален опит: с предимство над 1 години трудов стаж.
РАБОТНО ВРЕМЕ-ОТ ПОНЕДЕЛНИК ДО СЪБОТА

Ние предлагаме:

  • Работа с млад и амбициозен екип;
  • Добро възнаграждение;
  • Допълнително възнаграждение;
  • Пълен социален пакет;
За повече информация- 0892222298