ШОФЬОР НА МИКРОБУС МОРСКИ СЕЗОН

ЛОББИ БЪЛГАРИЯ EООД
location_on гр. Бургас

icon 2,330 лв ~ 2,730 лв

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Пълно описание

LOBBI Gruppe доставя суровини за ХВП.

Търсим ШОФЬОР за работa с микробус И пикап . За ежедневни доставки на нашите клиенти.

Нашите изисквания са:

  • Oпит като шофьор, разнос или ексван продажби.
  • Шофьор кат.B
  • Служители с опит способни да работят 3 месеца под натоварване.
Вашите отговорности:
  • Управление на бус И пикапи.
  • Превозва доставки до клиенти на фирмата.
  • Доставка на стоки до клиенти на фирмата.
  • Приема стока от склада и я доставя до клиентите;
  • Спазва графиците за доставка, грижи се за предаването на клиента на фактурите и стоковите разписки, придружаващи стоката;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
  • постоянна работа с трудов договор И осигуровки;
  • РЕДОВНО заплащане ;
  • бонус валчери за храна и други
  • работно време от понеделник до петък;
  • годишен отпуск 20 дни;
Изпратете актуална подробна автобиография с актуална снимка.