Шофьор - куриер в онлайн магазин

ВЕКТОР 77 EООД
location_on гр. София

icon 1,800 лв ~ 1,900 лв

Фирма Вектор 77 ЕООД се занимава с търговия нa дребно с детски стоки. Офисът и складът се намират в гр.София,кв.Дървеница.

Задължения:

  • извършва доставки със служебен бус до клиенти на фирмата в гр.София
  • извършва доставки от контрагенти към фирмата
  • извършва товаро - разтоварна дейност и отмятане на стоката по документ
  • внимателно отношение към клиентите и съдействие и отговори на проблеми и въпроси отнасящи се до продуктите на фирмата
  • отговаря за техническата изправност на автомобилите, както за изрядността на документите
  • носи отговорност за материалните запаси и плащанията от клиентите
  • подготвя пратки в склад за приемане от куриери
Изисквания:
  • бързо и добро ориентиране в гр.София
  • средно образование
  • свидетелство за управление на МПС, категория В
  • отговорност и желание за работа
  • отлични комуникативни умения;
  • възможност за пътувания в страната (не е задължително)
  • позитивно излъчване и предприемчив дух
  • отношението към клиентите
  • отговорност към работата, екипа и задачите
  • търговски усет и висока мотивация за резултати
  • непрекъснато желание за усъвършенстване и обучение
Ние предлагаме:
  • Трудово правни отношения
  • Дългосрочно сътрудничество
  • Платен годишен отпуск (всички официални почивни дни в странана са неработни)
  • Редовно,мотивиращо и справедливо заплащане
Работно време

понеделник до петък - 08,00-17,00 часа