ШОФЬОР ДИРЕКТНИ ПРОДАЖБИ

МЕГ 2016 ЕАД
location_on гр. Варна

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Фирма "МЕГ 2016" ЕАД - гр.Шумен е водеща фирма в производството на месни продукти с търговскa марка ИВЕТ и разфасовки с гарантирана хранителна безопасност и постоянно качество.Във връзка с разширяване на дейността си търси да назначи шофьор директни продажби за регион Варна.

Основни задължения:

  • Да представяте фирмата и продуктите й
  • Да извършвате разносна търговия с микробус
  • Да се грижите за увеличаване на обема от продажбите и привличането на нови клиенти
  • Да отговаряте за постигане на търговските цели в района
  • Да имате отлични комуникативни умения
Изисквания за длъжността:
  • Мотивиран, комуникативен, позитивен и професионално подготвен, умеещ да работи в екип, с желание да работи и да се развива професионално
  • Шофьорска книжка кат. В
ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
  • Перспективи за професионално развитие;
  • Съответстващо на отговорностите основно възнаграждение и бонуси на базата на постигнатите резултати.
  • Висока степен на самостоятелност;
  • Отлично заплащане, трудов договор, осигуровки;
  • Дългосрочно сътрудничество и коректност;
  • Отлична среда за работа.
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ :

1. Автобиография 2. Актуална снимка.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете вашата кандидатура

МОЛЯ, ПОСОЧЕТЕ РЕФЕРЕНТНИЯ НОМЕР НА ОБЯВАТА!