Хост / Хостеса в ресторант

Grand Hotel Therme е новия 5-звезден хотелски комплекс , който се намира в с.Баня , в центъра нa Разложката котловина между три планини – Пирин, Рила и Родопите . Екипът ни е комбинация от знания,умения и дългогодишен опит в сферата на хотелиерството.

Ако и Вие споделяте нашата страст за предоставяне на качествено обслужване, където детайлите и клиентите са от значение, кандидаствайте днес, за да се присъедините към нашия екип!

Търсим да назначи отговорна личност на длъжност Хост/Хостеса!

Основни задължения за позицията:

  • Посрещане на гостите на входа на ресторанта и настаняване им по масите по време на закуска, обяд и вечеря
  • Включване в обслужването на гостите (сервиране, отсервиране и др.)
  • Грижа за подредеността на ресторанта и бюфетите
Нашите изисквания:
  • Отлични комуникативни умения, осигуряващи качествено и професионално обслужване.
  • Умения за работа в екип
  • Работно ниво на английски език
  • Предишен опит на такава подобна позиция е предимство.
Ние ще Ви предложим:
  • Трудов договор с Гранд Хотелс Мениджмънт Енд Маркетинг ЕООД
  • Стартово възнаграждение с възможност за надграждане
  • Обучение във фирмените стандарти
  • Униформено облекло, настаняване и изхранване
  • Работа във висококатегориен хотел на график
Ако отговаряте на посочените изисквания и нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография и снимка.

Предоставена от Вас информация ще бъде защитена съгласно ЗЗЛД.