ХИГИЕНИСТ / ЧИСТАЧ

Hyatt Regency Sofia
location_on гр. София

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Пълно описание

Сбъднете мечтите си с Хаят!

Ние сме Хаят Риджънси София семейство, и сме много повече от място за работа – международна среда, в която целта ни е да се грижим за хората, за да бъдат най-доброто от себе си.

Нашето семейство Хаят Риджънси София се разраства и сме щастливи да предложим на всички кандидати, следните възможности:
  • Възможности за развитие на местно и международно ниво
  • 12 безплатни нощувки на годишна база, навсякъде по света
  • Безплатни медицински прегледи на годишна база
  • Международен екип
  • Разнообразие от месечни бонуси
  • Периодична обмяна на опит с други Хаят хотели по света
Станете част от нашето семейство!

Задължения на позицията:

· Да допринася за ефективното функциониране на отдел Почистване и подпомага дейността на всички останали отдели. · Подсигурява най-високи стандарти и изключително обслужване на гостите по всяко време. · Предоставя отлично обслужване на вътрешни клиенти от други отдели по стандарт · Приема всички жалби и запитвания от клиенти по учтив и ефикасен начин за разрешението на проблемите. · Контактува по положителен начин с гости на хотела и с колеги от други отдели. · Да подсигурява постигането на минималните стандарти. · Да работи в тясно сътрудничество с други служители по гъвкав начин, фокусиран върху успеха на хотела и удовлетвореността на гостите. · Да подкрепя дейността на други отдели. · Извършва редовно и качествено почистване на работните и битови помещения (под, врати, прозорци, тавани, коридори, фоайета, бани, сервизни помещения, работни места), където работи. · Подържа постоянна чистота в определените помещеения и прилежащите им площи. · Получава ежедневно задачи от ръководителя си и докладва за изпълнението на същите. · Да отговаря пряко за изхвърлянето на боклука и подръжката на диспенсери за хартия и сапун. · За служебен ресторант: · Почиства и подържа подовете ежедневно в приемливо състояние. · Работи с автоматична миялна машина, като измива всякакъв вид посуда, и оборудване. · Почиства кухненско и готварско оборудване. · Подготвя, получава или събира всякакъв вид посуда и съдове за хранене, премахва остатъците от храна, след това ги сортира и подрежда на указаните места. · Подготвя за работа миялната машина и миялното помещение. · Извозва боклука до оказаното за това място. · Тежкото готварско оборудване се измива на ръка. · Отстранява остатъците от храна и други замърсявания, след което измива на ръка или в съдомиялната машина. · Помага при подготовката на банкетинг тенти. · Чашите се измиват чрез въртяща се четка. · Поддържа и почиства кухненските подове.

Други:

· Да се запознае със хигиенните политики на хотела, да разбира правилата за вътрешен ред, в частност пожарната безопасност и правилата за трудова безопасност. · Да поддържа висока лична хигиена, през цялото време. · Да присъства и допринася на всяка от срещите в отдела и всички обучения обособени от хотела. · Да изпълнява всички задачи и други възложени му от прекият ръководител. · Да поддържа добри взаимоотношения със всички останали служители. · Винаги да бъде мотивиран и позитивен по време на работа. · Да бъде гъвкав и да изпълнява всякакви други задължения, включително в преразпределие в други отдели ако е необходимо и отговаря на нуждите на бизнеса. · Носи отговорност за спазването на вътрешните трудови разпоредби, както и на стандартите, правилата и разпоредбите за здравословни и безопасни условия на труд при изпълнение на отговорностите и по-конкретно: · Информира незабавно и подкрепя работодателя или служебните лица в случай на извънредна ситуация, която може да бъде опасна за здравето му,и здравето на всички служители, и за всички неизправности в колективната защитна екипировка (пожарна система, филтърна система, парапети, капаци и др.), както и провеждане на дейности за осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд. · Грижи се за здравето си и здравето и безопасността на останалите служители.

Изисквания за позицията :

· Образование – не се изисква · Способност за работа в екип · Стил на работа ориентиран към качествено обслужване. · Трябва да притежава следните силни страни: енергичност, инициативност, оперативност, комуникативност, отговорност, етичност, лоялност, мобилност, адаптивност.

Моля, имайте предвид, че Вашите лични данни ще бъдат обработени в съответствие с политиката за поверителност на Хаят