Хигиенист

ВЕГАН КИЧЪН ООД
location_on гр. София

icon 1,400 лв ~ 1,600 лв

Хигиенист Green Station, в Garitage Park Sofia,търси да назначи за своя екип професионалисти за позиция Хигиенист. Концепцията на обекта е насочена към съвременния начин на хранене с използване на пресни и по-здравословни продукти. Заведението ще предлага ежедневно обедно меню с малък брой ястия, салати, сандвичи и десерти. Изисквания за заемане на длъжността:
  • Отговорност и коректност
  • Опит като Хигиенист или Мияч съдове поне 1г
  • Колегиалност и позитивност
  • Работа в екип
Задължения и отговорности:
  • Почиства и дезинфекцира санитарното помещение, търговската зала и кухненския блок
  • Грижи се за поддържане на оптимални наличности от почистващи препарати и
консумативи
  • Измива използваната посуда (работи се с миялна машина) и я разпределя по станции
  • Спазва вътрешните фирмени правила и инструкции
  • Поддържа отлична лична хигиена и работно облекло
Ние предлагаме:
  • Трудов договор на 8-часов работен ден и осигуровки на пълната заплата
  • Работно време: от 08:00 до 17:00 часа всеки работен ден
  • Почивка уикендите и на националните празници
  • Осигурено хранене по време на работа
  • Професионално оборудване и работно облекло
Всички кандидатури ще се разглеждат при пълна конфиденциалност като ще се свържем с одобрените кандидати по телефона.