ФРОНТ ОФИС МЕНИДЖЪР

ГРИФИД ХОЛИ EООД
location_on гр. Варна

  • Пълно работно време
  • Временна / Сезонна работа
  • Подходяща и за студенти

ФРОНТ ОФИС МЕНИДЖЪР Търсите ли динамична среда за рaбота, в която да докажете своите умения, знания и потенциал? Желаете ли да сте част от семейството на Грифид Хотели и да дадете своя принос, за да организираме една незабравима почивка за нашите гости?

Заповядайте! Грифид Хотели е престижна българска хотелска верига, носител на множество национални и международни отличия за качество и обслужване. Грифид Хотели е собственик и управлява девет висококатегорийни хотела, които работят по схемата Ultra All inclusive.

За предстоящия туристически сезон 2024, Грифид Хотели, търси да назначи на трудов договор и въведе в стандартите на работа на веригата Фронт Офис Мениджър.

Вашите задължения: Вие отговаряте за цялостната дейност по организация и контрол на отдел Рецепция и безупречното обслужване на гостите на хотела от тяхното настаняване до заминаването им. Следите за коректното обработване и заплащане на сметките на гостите. Организирате и поддържате връзките на отдела с останалите звена в организационната структура по повод желания и рекламации от страна на клиентите. Следите за спазването на стандартите за работа на Грифид Хотели от страна на служителите на рецепция.

Изисквания:

  • Гъвкавост, адаптивност и способност за работа в екип;
  • Езикови познания – Английски език, немски или френски,;
  • Опит в работа на рецепция във висококатегориен хотел, за предпочитане на ръководна длъжност;
  • Компютърни умения: MS Office, предишен опит с Clock Evolution/PMS е предимство.
Ние сме модерна компания с утвърдени лидерски позиции в бранша. Ние сме коректни, отговорни и ценим служителите и гостите си. Ако желаете да сте част от нашия екип, ние предлагаме:
  • Работа в млад и динамичен екип;
  • Възможност за развитие и израстване в рамките на компанията.
Моля, изпратете Вашата автобиография, задължително придружена със снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване. Гарантираме конфиденциалност на постъпилата информация за кандидатите.