Финансов анализатор

ПОЛИКОМП ЕООД
location_on с. Габрово

Поликомп" ЕООД е най-големият български дистрибутор за доставкa и продажба на едро на висококачествено ИКТ оборудване, софтуер, битова техника и фотоволтаични системи от водещи производители.

За постоянно разрастващите се нужди на компанията, търсим мотивиран и отговорен служител за Централния офис в Габрово.

Отговорности:

  • Анализиране на финансовите отчети и данни на компанията за идентифициране на тенденции и възможности за подобрение.
  • Изготвяне на финансови прогнози и различни финансови анализи.
  • Участие в разработването на стратегии за управление на риска и инвестиционни стратегии.
  • Оценка на финансовата устойчивост и рентабилност на нови проекти и инициативи.
  • Подготовка на периодични отчети и анализи за управлението на компанията.
  • Сътрудничество с други отдели за разработване и оптимизация на финансовите процеси и системи.
  • Непрекъснато следене на регулаторни промени, които могат да повлияят на компанията.
Изисквания:
  • Способност за самостоятелна работа, инициативност, проактивност към решаване на проблемите и намиране на успешни решения.
  • Стратегическо мислене и умение за оценка на риска.
  • Отлични аналитични умения и внимание към детайлите.
  • Умения за работа с финансови бази данни и софтуерни програми (Excel, PowerBI и др.).
  • Задълбочени познания в областта на финансово управление, счетоводство и финансов анализ.
  • Способност за изпълнение на различни задачи в динамична среда.
  • Отлични умения за писмена и устна комуникация, както и водене на бизнес кореспонденция.
  • Бакалавърска или магистърска степен в областта на финансите, счетоводството, бизнес администрацията или сродна област.
  • Минимум 2 години професионален опит в областта на финансовия анализ или счетоводство.
  • Сертификация като CFA или CPA е предимство.
Ние Ви предлагаме:
  • Възнаграждение, съобразено с пазарните нива;
  • Пакет допълнителни социални придобивки:
  • Ваучери за храна
  • Карта за градски транспорт
  • Годишен сума за зъболекарски услуги
  • Ваучери за рожден ден
  • Дни допълнителен платен отпуск
  • Безплатни кафе и безалкохолни напитки
  • Бонуси при покриване на фирмените цели
  • Работа в подкрепяща среда
  • Възможности за обучение и професионално развитие в структурата на компанията.
Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Данните, предоставени от Вас, са лични по смисъла на ЗЗЛД и се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат