ФАСИЛИТИ МЕНИДЖЪР

Фасилити Мениджмънт Груп ЕООД е компания, занимавaща се с управление и поддръжка на жилищни, ваканционни и търговски имоти.Фирмата предоставя своите услуги на български и международни инвеститори.

Поради разрастване на дейността си, компанията търси нови попълнения в екипа си в гр. София:

Основни задължения:

  • Изготвяне на доклади и отчети за дейността на фирмата свързани с поддръжката на съответния обект, за който отговаряте
  • Поддържка на оборудването и консумативите, за да отговарят на стандартите за безопасност;
  • Проверка на оборудването в сградата и определяне нуждата от поправки или ремонти;
  • Надзор над обслужващия персонал (охрана, хигиенисти и др.) и външни изпълнители;
  • Мониторинг и управление на системите за сигурност на съоръженията;
  • Своевременно реагиране при спешна нужда;
  • Работа в екип с администрацията на фирмата и фасилити мениджърите
  • Подходящо управление на работното време, което е от съществено значение за ефективното справяне с комбинирането на задачите свързани с тази позиция
  • Професионално общуване с клиентите
  • Проследяване на напредъка и изпълнението на поставени задачи спрямо крайните срокове
Изисквания:
  • Отлично владеене на MS Office
  • Предимство е владеене на английски и/или руски език – писмено и говоримо
  • Отлични организационни умения
  • Аналитично мислене и умения за решаване на проблеми
  • Опит в поддръжката на сгради и съоръжения
Предлагаме:
  • Отлично възнаграждение
  • Коректни трудови взаимоотношения
  • Работа в отлична професионална атмосфера
Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата автобиография.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.