ФАКТУРИСТ

БАЛДАРАН СПРИНГ АД
location_on гр. София

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти

За нуждите на компанията ни търсим ФАКТУРИСТ, който дa стане част от сплотения ни екип.

Основните задължения и отговорности за позицията са както следва:

  • Приемане на поръчки от клиенти на фирмата по телефон или имейл
  • Изписване на заявки и продажби към клиенти от складова програма
  • Издаване на фактури към клиенти по заявки и и работа с касов апарат, водене на касова книга
  • Проследяване на складовите наличности и изпращане на справки към ръководството
  • Попълване на запасите на стока в склада с изпращане на поръчки към завода на фирмата
  • Разрешаване на различни казуси и следене за качеството на обслужване на клиентите
Работно място: гр. София, борса Слатина - Булгарплод

Работно време: 08:00 - 17:00

Заплащане: на трудов договор по договаряне

За предпочитане е кандидатите да имат предишен опит на подобна позиция

Качества, които търсим - добра комуникация, коректност, отговорност

Умения:

  • Отлична компютърна грамотност;
  • Много добри комуникативни и организационни умения;
  • Умения за работа в екип;
Ако нашето предложение Ви е заинтригувало и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография и актуална снимка.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данните на кандидатите са защитени по смисъла на ЗЗЛД.