Търговски представител - поръчки храни

ВИСТА АВТ АД
location_on гр. София

Виста АВТ АД е водеща дистрибуторска компания в сферaта на търговията. Компаниите, с които си сътрудничим са с дългогодишен опит и лидери в своята област. За отличното обслужване на нашите клиенти се грижи екип от професионалисти — мениджъри, търговски представители, спедитори, оператори, мърчандайзери. С цел покритие на търговските обекти в страната, компанията оперира с регионалните си офиси в гр. София, Пловдив, Варна, Бургас, Велико Търново и Плевен.

Поради разширяване на бизнеса си Виста АВТ АД търси да назначи високомотивиран и ориентиран към резултатите специалист, който да се присъедини към нашия екип на длъжност:

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ - ПОРЪЧКИ

Задължения и отговорности:

  • Изгражда и развива търговската мрежа в поверения му район;
  • Отговаря за мърчъндайзинг стандартите на компанията;
  • Поддържа ефективни и трайни бизнес отношения с клиентите, спазвайки политиката и стандартите на фирмата;
  • Извършва директни продажби на продукти и консултации на потенциални и настоящи клиенти за текущи промоции и активности;
  • Активно привлича нови клиенти;
  • Отговаря за събирането на дължимите суми съгласно процедура за кредитния контрол и кредитните лимити на обслужваните клиенти.
Изисквания:
  • Средно образование;
  • Опит на подобна позиция;
  • Валидно свидетелство за управление на МПС;
  • Умения за работа в екип;
  • Компютърна грамотност (MS Office Applications);
  • Отлични комуникативни, организационни и мотивационни умения;
  • Аналитично мислене и способност за взимане на решения;
  • Коректност и вежливост във взаимоотношенията с клиенти и колеги.
Компанията предлага:
  • Работа в предизвикателна и динамична среда с екип от професионалисти;
  • Конкурентно възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
  • Служебен автомобил и мобилно устройство;
  • Познаване на най-добрите международни търговски практики;
  • Обучения и възможности за кариерно развитие.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.