Търговски представител Julius Meinl

ХЮМЪН КЕПИТАЛ СТОР EООД
location_on гр. Бургас

Human Capital Store търси Търговски представител за град Бургас. Клиентът ни е Julius Meinl, компaния, която е представена в над 80 държави и предлага висок клас кафе и чай.

Основните отговорности на тази позиция:

  • Развитие на портфолиото от клиенти;
  • Водене на преговори и договаряне на инвестиции, съобразно политиката на фирмата;
  • Уговаряне на количества и видове продукти за обектите;
  • Менажиране на дистрибутор и техническа организация в региона;
  • Посещение на настоящи клиенти с цел следене на страндартите при сервиране и приготвяне.
Изисквания за заемане на позицията:
  • Опит на същата и/или подобна длъжност в ХоРеКа /3 години/;
  • Умения за водене на преговори;
  • Отлична комуникативност.
Предложението включва:
  • Запознаване с добри практики от пазара в Европа;
  • Служебен автомобил;
  • Допълнително здравно осигуряване, Мултиспорт карта, дентална грижа, ваучери за храна;
  • Работно време 8:30 – 17:30ч. от понеделник до петък;
  • Възможност за кариерно развитие в просперираща европейска компания.
Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си. Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014. Услугите към кандидатите са безплатни. Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.