Търговски представител IQOS

ОРБИКО БЪЛГАРИЯ EООД
location_on гр. Варна

Ако ти си динамична и инициативна личност, която искa да бъде част от международна компания, ориентирана към бъдещето?

Ако ти си комуникативен човек с активно присъствие в социалните мрежи?

Ако си завършил висшето си образование, имаш опит в търговията и мърчандайзинга и си активен шофьор, не се колебай да кандидатстваш за тази позиция!

Стани част от нашия екип от професионалисти на позицията Търговски представител IQOS!

Ние ти предлагаме:

  • Работа в голяма международна компания с традиции и бъдеще
  • Фирмено обучение
  • Трудов договор според всички изисквания на българското законодателство
  • Отлично заплащане, обвързано с постигнатите резултати.
  • Служебен лаптоп, таблет и телефон
  • Служебен автомобил, който можеш да ползваш и в свободното си време.
Основни задачи:
  • Управляваш поверената ти територия (гр. Варна), с цел ефективно привличане на нови потребители
  • Осъществяваш дейности за привличане и задържане на клиенти и консуматори
  • Създаваш и поддържаш отлични отношения със собствениците, управителите и персонала на търговските обекти
  • Договаряш търговски обекти (вкл. инвестицията в обекта, позициониране, търговските точки и др.) на база насоки и стандарти предоставени от Търговски Мениджър
  • Оказваш активно съдействие на Регионалния Мениджър относно подготовката, събирането и обработката на необходимите данни при сключване на търговския договор
  • Отговаряш за доброто позициониране на предлаганите продукти в търговската мрежа
  • Активно информираш и ангажираш търговците и персонала за продуктите на марката, чрез редовни посещения на обектите и запознаване с дигитална платформа
  • Осигуряваш качественото достигане на обратна връзка от търговците към организацията относно съдържанието и развиването на дигиталната платформа
  • Активно участваш с предлагаш инициативи, които водят до растеж в съответната територия
  • Информираш клиентите за текущи търговски активности
  • Изготвяш справки и систематизираш необходимата информация, свързана с бизнес сектора
Владеенето на английски език ще се счита за предимство.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат пазени в строга конфиденциалност.