ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Фирмата е вносител на декоративнa козметика и продукти за коса.

Търсим динамична и контактна личност за позицията-Търговски представител.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Създава и поддържа добри бизнес взаимоотношения с клиенти на фирмата.
  • Създава контакти и контролира спазването на споразуменията с клиентите.
  • Оферира и договаря условия за последващо сътрудничество с нови фирми.
  • Посещава клиентите,консултира ги и взема заявки от тях съгласно фирмените правила и очаквания.
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
  • Средно/Висше образование.
  • Шофьорска книжка.
  • Търговски опит в областта на декоративната козметика и продукти за коса ще се счита за предимство.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
  • Мотивиращо заплащане.
  • Въвеждащо и периодично обучение в областта на козметичната индустрия.
  • Коректност в трудово-правните отношения.
  • Служебен автомобил и телефон.