Търговски представител

ЕВРО ИМПЕКС EООД
location_on гр. София

Евро Импекс ЕООД е част от група компании с общ мениджмънт, които са сред водещите в упрaвлението на отпадъци и комуналните услуги. Сред нашите дейности са събиране, транспортиране и предварително третиране на отпадъци с неопасен характер, както и отпадъци от опаковки. За да предложим на своите клиенти високо качество и сигурно партньорство в цялата страна, имаме разположени бази в градовете София, Варна, Бургас, Шумен, Враца, Русе и др. В екипа ни си сътрудничат над 350 специалисти и основен персонал, които се отличават с професионална квалификация и дългогодишен опит. Предлаганите от нас услуги обезпечаваме с над 100 броя базова и специализирана техника.

Във връзка с увеличения обем работа, Евро Импекс ЕООД открива позиция ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ за град София със следните отговорности:

Отговорности:

  • Разширяване на пазарното присъствие на фирмата чрез осъществяване на контакти с потенциални клиенти;
  • Посещения на настоящи и потенциални клиенти;
  • Представяне на услугите ни в съответствие с фирмените стандарти;
  • Анализ на запитванията и изготвяне на оферти
  • Анализиране на данни, изготвяне на предложения за оптимизиране на дейността
Изисквания към кандидатите:
  • Свидетелство за правоуправление на МПС;
  • Компютърна грамотност (MS Office);
  • Способност за работа в екип.
Вие сти подходящ кандидат ако сте:
  • Амбициозен и мотивиран в работата си;
  • С добри организационни качества;
  • С умения за водене на разговори и анализиране на данни;
Предлагаме:
  • Стимулиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
  • Служебен телефон ;
  • Първоначално обучение;
  • Възможност за професионално развитие;
  • Работа на пълен работен ден ;
Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография с актуална снимка. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Кандидатурата Ви ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.