Търговски представител

Желаеш ли да работиш в сплотен екип с високо чувство на професионализъм? Желаеш ли да се развиваш в логистичния бранш и да сбъднеш мечтите си за постигнати големи цели? Желаеш ли да станеш част от компания, която е лидер на логистичния пазар и която не спира да се развива? Желаеш ли да идваш с усмивка и добро настроение на работа и да се чувстваш истински приет и разбран от колектива си? Желаеш ли да промениш нещо и да смениш посоката си за едно по-добро и целеустремено начало? Ако отговорът е „ДА“, то нашата свободна позиция е точно за теб!

TRANSPRESS е водеща логистична компания в България, създадена преди 30 години. Компанията обединява хора, технологии и транспортна мрежа по начин, който постоянно разкрива нови възможности за развитие. Към днешна дата TRANSPRESS разполага с над 900 служители, 12 локации в България, над 20 000 кв.м складови площи и над 450 превозни средства, а благодарение на партньорството си с международния гигант DACHSER оперира в мрежа от 430 локации в цяла Европа. TRANSPRESS осигурява превоз на над 2 милиона пратки годишно и пълна гама транспортни и логистични услуги.

Ние, екипът на TRANSPRESS, не спираме да вървим напред по пътя на успеха, поради което търсим своя нов колега на позицията – Търговски представител.

Твоите задължения:

  • Организиране и провеждане на срещи с настоящи и бъдещи клиенти;
  • Активно предлагане и презентиране на услугите на компанията;
  • Изготвяне на оферти и предложения;
  • Съдействие при казуси:
  • Следене и анализиране на активността на клиентите;
  • Работа със CRM система, съобразена с търговския процес.

Нашите изисквания:

  • Опит в областта на транспорта и логистиката - предимство;
  • Опит на подобна позиция – предимство;
  • Свидетелство за управление на МПС - категория "Б";
  • Добри умения за работа с Microsoft Оffice пакет;
  • Английски език – работно ниво;
  • Аналитични способности;
  • Комуникативност, енергичност, отговорност и лоялност;
  • Работа в екип.

Нашето предложение:

  • Работа в стабилна компания, заемаща водеща позиция на логистичния пазар;
  • Трудов договор на реални осигуровки, сключен с фирма Транспрес Деливъри;
  • Служебен автомобил;
  • Отлично възнаграждение;
  • Бонусна система;
  • Корпоративно обучение;
  • Приятна и открита работна среда;
  • Допълнително здравно осигуряване след изтичане на изпитателния срок;
  • Ваучери за храна;
  • Изцяло обновен автопарк;
  • Развита социална и мотивационна политика;
  • Възможност за развитие сред екип от професионалисти, които работят рамо до рамо и покоряват върхове.

Ако смяташ, че си подходящ за обявената от нас позиция и желаеш да бъдеш сред екип от професионалисти, които ще те вдъхновяват, ще ти помагат и ще те подкрепят – изпрати ни автобиографията си! Очакваме те! Успех!