Търговски представител

РЕВИТА ООД
location_on гр. Враца

"Ревита" ООД е официален представител на aмериканската фирма Nature's Way - един от най-големите брандове за хранителни добавки и билкови продукти в САЩ. Във връзка с разширяване на дейността на фирмата в България търсим ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ за градовете Враца,Монтана и Видин.

ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ СА:

  • Промоциране и продажба на продуктите в аптеки, дрогерии и магазини за здравословни храни.
  • Разширяване на търговската мрежа.
  • Договаряне с клиенти.
  • Маркетинг.
ВИЕ ПОЛУЧАВАТЕ:
  • Заплата + % от оборота.
  • Мобилен телефон.
  • Служебен автомобил.
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
  • Задължителен опит на сходна позиция.
  • Умения за работа с хора и висока мотивация.
  • Подходящо висше образование.
Работно време от 9,00часа до 18,00часа. Не се работи през почивни и празнични дни.

Разглеждат се само автобиографии,написани на български език. Трудов договор с Ревита ООД.