Търговски представител

АУТОТЕСТ ГРУП ЕООД
location_on гр. София

icon 1,940 лв ~ 2,250 лв

Пълно описание

За Аутотест Груп

Аутотест Груп е водещ иноватор в годишните технически прегледи на автомобили. Нашият технически подход гарантира, че не просто вървим в крак с бъдещето, ние го определяме. Аутотест Груп не е просто работно място, това е отправна точка за Вашата кариера. Ние търсим динамични, раздаващи се и можещи хора, които да се присъединят към нашия екип в гр. София като търговски представител.

Присъединете се към екипа на Аутотест Груп като търговски представител!

Имате опит и страст към постигане на резултати и бизнес успехи? Като търговски представител в Аутотест Груп вие ще играете ключова роля в оформянето на нашата търговска стратегия и изграждането на силни взаимоотношения с ключови клиенти.

Основни задължения и отговорности:

Ангажиране на клиенти: Ще имате водеща роля в започването на търговски преговори с потенциални клиенти, изготвянето на споразумения и подписването на търговски договори. Стратегическо планиране: Ще разработвате и изпълнявате стратегически търговски планове, анализиране на динамиката на пазара, идентифициране на нови канали за продажба и насърчаване на съществуващи взаимоотношения с клиенти. Пазарен анализ: Ще изготвяте пазарни проучвания, за да взимаме информирани решения при продажбите. Внедряване на стратегия за продажби: Ще отговаряте за ценообразуването и въвеждането на нови продукти, за да стимулирате продажбите и пазарния дял. Отчитане и анализ: Ще подготвяте отчети и редовни анализи на пазарните тенденции и поведението на клиентите, като ръководите нашия процес на вземане на решения и оптимизирате усилията за продажби. Сътрудничество и ефективност: Ще си сътрудничите с други отдели, осигурявайки безпроблемна координация и висока ефективност на търговския отдел.

Изисквания за позицията:

Професионален опит: Доказан опит в подобна търговска роля, с опит в стимулиране на растежа на бизнеса и поддържане на успешни взаимоотношения с клиенти. Аналитични умения: Способност за анализ на финансови данни, пазарни тенденции и проучване на конкуренти за по-висока информираност при вземане на стратегически решения и управление на риска. Иновативно мислене: Опит в разработването и прилагането на успешни стратегии за въвеждане на нови продукти на пазара, стимулиране на иновациите и растежа. Комуникационни умения: Отлични устни и писмени комуникационни умения, способност за изграждане на дългосрочни отношения с ключови клиенти и водене на ефективни преговори с клиенти и партньори. Стремеж и дисциплина: Желание за непрекъснато усъвършенстване, висока степен на самодисциплина и способност за процъфтяване в динамична среда, ориентирана към резултатите.

Защо да изберете Аутотест Груп:

Стабилност и растеж: Насладете се на дългосрочни възможности за работа в компания, която заема ключови позиции на пазара и се ангажира с развитието на служителите. Конкурентно възнаграждение: възнаграждение по договаряне с допълнителни материални стимули въз основа на резултатите с цел възнаграждение на вашия принос за общия успех. Положителна култура на работното място: Бъдете част от екип, за който уважението, точността и лоялността са на първо място. И където талантите ви се ценят, а постиженията ви се празнуват.

Готови ли сте да израснете кариерно с Аутотест Груп? Кандидатствайте сега и станете нашият следващ търговски представител!

Предоставените от Вас лични данни ще бъдат третирани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД и Регламент (ЕС) 2016/679.