Търговски мениджър- ключови клиенти

ЕП КОМЕРС ООД
location_on гр. София

icon 3,500 лв ~ 4,500 лв

ЕП Комерс ООД е фирма занимаващa се с дистрибуцията на бързооборотни нехранителни и хранителни стоки.Ние сме един от най- големите вносители на консумативи и торбички за FMCG сектора. Работим за успеха на много водещи марки – Екстрапак, Мексон,Флорина, Престиж 96 ,Ети,Юлкер,Дома,Фит Спо и други. ЕП Комерс ООД е вносител за България на енергийна напитка HELL и студен чай XIXO,продуктите на Vegeta , както и на множество почистващи препарати като Ernet ,Saloon и CAM SIL.Производители сме на бързоразвиващите се марки PICKME и MAGIA.

Имаме офиси във София, Варна, Бургас, Стара Загора ,Пловдив и Велико Търново и покритие в Шумен, Добрич,Габрово , Сливен, Ямбол, Хасково, Димитровград,Кърджали ,Благоевград,Враца .

Държим на качествена дистрибуция, точност и коректност с нашите клиенти. Стараем се да изградим професионален екип фокусиран върху фирмените цели и стандарти. Влагаме време и усилия, за да развием и усъвършенстваме знанията и уменията на нашите служители. Мотивираме екипа си да постига изключителни резултати. Вярваме, че хората, които работят за нас са двигателя на нашия успех.

Във връзка с разрастването си търсим да назначим Търговски Мениджър Ключови Клиенти за регион София .

Отговорности за длъжността:

  • Извършвате продажби във вериги в поверения район
  • Подготовка и управление на специализирани поръчки за В2В канал
  • Отговаряте за изпълнението на количествените и качествените цели;
  • Откривате нови клиенти и разширявате мрежата от създадени;
  • Развивате марките и разширявате дистрибуцията на портфолиото на дивизията;
  • Договаряте рекламни активности и реализирате промоционални и
мърчандайзинг действия.
  • Прилагане и спазване на определена търговска политика;
  • Отговаряте за навременното и точно изготвяне на справки и отчети за извършената дейност.
Изисквания към заемащия длъжността:
  • Завършено Висше образование ( предимство, специалност Маркетинг и/ или Търговия);
  • Минимум 2 години сходен професионален опит;
  • Добро познаване на търговските вериги в региона;
  • Търговски умения и умение за водене на преговори;
  • Комуникативност, организираност и целеустременост;
  • Инициативност и самостоятелност при вземане на решения;
  • Готовност за спазване на определени търговски системи;
  • Компютърна грамотност: MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
  • Свидетелство за управление на МПС – категория В.
Ние предлагаме:
  • Конкурентно възнаграждение – твърда заплата плюс бонуси обвързани с постигнатите резултати;
  • Работа в утвърдена и развиваща се компания;
  • Възможност за професионална реализация;
  • Работа в предизвикателна и динамична среда с млад и амбициозен екип.
  • Социален пакет по фирмена политика.
  • Мобилен телефон ,служебен автомобил,ваучери за храна
Ако това предложение Ви интересува, моля изпратете своята автобиография, като отбележите референтен номер на позицията.

Първоначалния подбор ще се извърши по документи, ще се свържем с одобрените кандидати.

Изпратените от Вас данни са лични по смисъла на Закона за защита на личните данни и се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат.