Търговец външни пазари- Южна Америка

icon 1,800 лв ~ 2,500 лв

Фирма, производител и търговец на детски стоки и аксесоари, търси опитен специaлист за позицията ТЪРГОВЕЦ ВЪНШНИ ПАЗАРИ- ЮЖНА АМЕРИКА

Фирмата предлага много добри условия за работа,възможност за професионална реализация и много добро заплащане ,обвързано с постигнатите резултати.

Задължения:

  • Поддържа и развива клиентската база на компанията в страните от Южна Америка;
  • Идентифицира и предлага възможности за разширяване на клиентската мрежа;
  • Инициира срещи и популяризира компанията в страните от Южна Америка;
  • Осигурява стабилно присъствие и позиция на компанията на международните пазари;
  • Активно налага и развива търговската марка и доброто име на компанията;
  • Сключва договори и осъществява последващ контрол до приключване на търговски сделки;
  • Анализира нововъзникнали пазари, конкурентни компании и сходни продукти;
  • Организира и провежда презентации и продуктови обучения пред потенциални клиенти
  • Организира участието и представя компанията на търговски изложения;
  • Осъществява мониторинг на продажбите;
  • Работи в екип с Търговския директор на фирмата
Изисквания:
  • Образование - висше образование ;
  • Отлични търговски умения
  • -Професионален опит в международната търговия;
  • Опит в продажби на детски стоки- предимство
  • Отличен испански и/ или английски език – писмено и говоримо;
  • Отлични комуникативни и презентационни умения;
  • Отговорност, организираност, лоялност и умения за работа в екип;
Ако позицията представлява интерес за Вас и имате необходимите знания и умения,моля изпратете автобиография.

Агенция за подбор на персонал с разрешително № 2404.