ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК ПТО

НОЛА 7 ООД
location_on гр. София

ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК ПТО Професионална инженерингова компания с нaд 20 години опит: За разширяване на нашия екип, търсим мотивиран и отговорен човек за позицията ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК ПТО

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

  • Изготвяне на документи, свързани с цялостната дейност по изпълнение на обекти;
  • Заявяване на стоки и следене за спазване на срок за доставка;
  • Планиране и организиране на транспорт на стоки към обект;
  • Обработка на поръчки и обезпечаване на стоки при работещи обекти;
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
  • Завършено висше образование
  • Опит при изготвяне на количествени сметки и остойностяване на СМР;
  • Добро познаване на действащата нормативна уредба в строителството;
  • Отлични познания при разчитането на строителна и проектна документация;
  • Много добро владеене на Microsoft Office/Excel/. Владеене на AutoCAD; MS Project; Building Manager и/или друг специализиран софтуер ще се счита за предимство;
  • Владеене на Английски език.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
  • Работа на трудов договор с атрактивно възнаграждение в компания с утвърдено име и позиция в своя бранша;
  • Възможност за дългосрочна професионална реализация;
  • Въвеждащо обучение;
  • Приятна работна среда във ведър, мотивиран и отдаден екип от професионалисти;
  • Допълнително стимулиране при постигнати резултати;
  • Модерен офис;
  • Топли напитки в офиса;
  • Фирмени събития и партита;
Ако предложението представлява интерес за Вас, моля, кандидатствайте с актуална Ваша автобиография. Всички кандидатури се разглеждат конфиденциално. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.