Технически ръководител

Балкантел ООД е инженерингова компания, специaлизирана в изследователска и развойна дейност, производство и интегриране на технологии за критичната инфраструктура.

С над 30-годишен инженерен опит и в партньорство със световни технологични лидери, компании от САЩ и Европа, ние сме изпълнили проекти от международно значение, като например:
  • Първата национална цифрова мрежа по оптика
  • Модернизация на военни и цивилни летища в съответствие със стандартите на НАТО и ICAO
  • Системи за сигнализация и телекомуникации на високоскоростни железопътни отсечки
  • Единно радио-покритие за осигуряване на защитата на въздушното пространство
  • Първата цифрова комуникационна мрежа на РВД - BULATSA
Готови ли сте за нови предизвикателства? Кандидатствайте сега и проверете дали притежавате необходимите качества!

Технически ръководител екипи – инсталация и интеграция на телекомуникационно оборудване

Отговорности:

  • Планира и координира всички дейности по ръководените от него екипи и срокове по изпълнение на възложените задачи
  • Води комуникация с подизпълнители и своевременно предотратява възникнали проблеми на обекта
  • Подробно се запознава и работи с проектна документация
  • Участва активно в разработването на план – графици и стратегии
  • Контролира качеството и съхранението на влаганите материали, доставяни до обекта
  • Контролира проактивно дейностите по инсталация, които са възложени на работните екипи
  • Следи качественото и в срок предаване на заложените за изпълнение етапи
  • Носи отговорност за изпълнението на задачите на строителния обект
  • Осигурява необходимите здравословни и безопасни условия на труд и провежда инструктаж на работните екипи на обекта
Изисквания:
  • Завършено висше техническо образование
  • Сходен опит ще се счита за предимство
  • Познания по действащата нормативна база в областта на строителството
  • Добро ниво на технически английски език
  • Опит при работа с екипи за реализиране на структурни-кабелни системи по проекти
  • Комуникационни и организационни умения
  • Имате добра компютърна грамотност – MS Office, AUTOCAD
  • Имате поне 4-та квалификационна група за електробезопасност при работа по електрообзавеждане с напрежение до 1000 V
  • Аналитично мислене и способност за вземане на бързи решения
  • Активен шофьор
20 предимства да се присъедините към Балкантел:
  • Световен лидер в секторите Транспорт, Авиация и Отбрана
  • Високотехнологични продукти и решения
  • Иновативни технологии
  • Международни стандарти за професионализъм
  • Възможности за кариерно развитие
  • Интересни и предизвикателни проекти
  • Приятелска и позитивна работна среда и екип
  • Конкурентно възнаграждение
  • Атрактивна бонусна система
  • Вътрешни и външни обучения
  • Социални дейности
  • Допълнителна здравна застраховка
  • Профилактични медицински прегледи
  • Карта MultiSport
  • Програма „Препоръчай приятел“
  • Работен график от понеделник до петък
  • Модерно офис пространство
  • Свежи плодове и напитки
  • Атрактивни условия и отстъпки за различни продукти и услуги
  • Корпоративни събития
Ако се интересувате от тази позиция, моля изпратете CV с актуална снимка. Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.

"Балкантел" OOД гарантира поверителността на кандидатите, според изискванията на Закона за защита на личните данни. Запознайте се с „Информационното известие за защита на лични данни на служители на „Балкантел“ ООД, публикувано в профила на компанията ни.