Технически ръководител

АЛУМИНА ЕЛИТ 2003 EООД
location_on гр. София

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Алумина Елит е компания, предлагащa пълен набор от услуги, свързани с проектиране, производство, доставка и монтаж на различни елементи - стъклени преградни стени и врати, екстериорни прозорци и врати, капандури, вентилируеми фасади и др.

Във връзка с интензивното разрастване на дейността на компанията, търсим амбициозни кандидати за позицията „Технически ръководител“.

Изисквания:

  • Много важно условие е кандидата да има опит с алуминиева дограма и фасадни системи;
  • Висше и/или средно техническо образование;
  • Познания и компетентност по прилагането на ЗБУТ
  • Базова компютърна грамотност (MS Office, Интернет и т.н.);
  • Базови умения за работа с инженерни програми (AutoCAD, CAD Viewer-и и т.н.)
  • Свидетелство за управление на МПС - категория B (активен шофьор);
  • Желание и готовност за работа в екип;
  • Гъвкавост, адаптивност и лична отговорност към поставените задачи;
Предимства:
  • Средно-специално или висше образование (технически специалности);
  • Предишен опит в строителството или в производството;
  • Предишен опит в управлението на хора;
Отговорности:
  • Осигуряване на техническата подготовка и реализация на строително-монтажни дейности;
  • Пряко взаимодействие с монтажни групи и бригади;
  • Приемане, проверка и правилно съхранение на доставените материали;
  • Отчитане, актуализиране и съхраняване на информация за складовата наличност на материали, аксесоари и консумативи;
  • Правене на заявки към централен склад за материали, инструменти и консумативи;
  • Участие в оперативки и работни срещи;
  • Спазване и налагане на норми за безопасност на работното място;
  • Изпълнение на други задачи, поставени от ръководството във връзка с възложената му работа;
Компанията предлага:
  • Много добро възнаграждение;
  • Редовни бонуси при постигнати резултати;
  • Въвеждащо обучение;
  • Възможности за професионално развитие;
  • Работно облекло и лични предпазни средства;
  • Покриване на транспортни разходи или служебен автомобил
  • Служебен телефон
  • Служебен лаптоп или таблет
Месторабота: град София Работно време: Понеделник – Петък от 08:00 до 17:00 часа

Ако искате да станете част от нашия екип, имате възможност да кандидатствате за длъжността.

За да кандидатствате по тази обява, моля изпратете автобиография с актуална снимка. Документите на всички кандидати ще бъдат разглеждани в условията на стриктна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.