ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА НА БИЗНЕС СГРАДА С ХОТЕЛСКА ЧАСТ

КЕПИТЪЛ ХОЛДИНГ ГРУП
location_on гр. Пловдив

Във връзка с разширяване на екипa ни, компанията търси да назначи нов служител на позицията - поддръжка.

Основни задължения:

  • Отстраняване на различни повреди.
  • Изпълняване на други ремонтни дейности свързани с общата поддръжка на сградата.
  • Осигурява надеждна и безаварийна работа, правилна експлоатация и своевременен ремонт на видовете оборудване, инсталации, машини и съоръжения, за които отговаря.
  • Следи за изправността на предоставените му техника, инструменти и материали и се грижи за тяхното правилно използване.
  • Отговаря за извършването на технически прегледи и профилактика на съоръженията и оборудването.
  • Постоянно следи за техническото състояние на обекта и помещенията на хотела.
  • Локализира и отстранява възникнали повреди в поверените му съоръжения и инсталации.
  • Анализира причините за аварии и дава предложения за предотвратяването им.
  • Извършва строителни и довършителни работи по ремонта и поддръжката на сградния фонд и помещенията на хотела и изпълнява задачи съобразно професионалната си компетентност.
  • Прави заявки за необходимите материали и консумативи, необходими за поддръжката на хотела.
  • Спазва на нормите за безопасност при работа.
  • Носи материална отговорност за повереното му имущество - съоръжения, инструменти и материали.
Основни изисквания:
  • Много добри познания по ОВК и ВиК системи са предимство.
  • Шофьорска книжка кат. В
  • Желателно е кандидата да има опит и в други дейности по поддръжката на сгради;
  • Опит на подобна позиция, като техническо лице в хотел, офис или административни сгради или строителни обекти.
Личностен профил на кандидата:
  • Организираност и самостоятелност при изпълнение на задачите;
  • Умение за работа в екип;;
  • Сръчност;
  • Енергична и позитивна личност;
  • Аналитично мислене;
  • Лоялност и отговорност;
Компанията предлага:
  • Много добро, сигурно и релевантно заплащане;
  • Трудов договор;
  • Петдневна работна седмица;
  • 8 часов работен ден;
  • Социални придобивки;
  • Професионално работно облекло;
  • Динамична работа, даваща възможност за дългосрочно професионално развитие;
  • Коректност и надеждност в трудовите отношения;
  • Работа с целогодишна заетост на постоянен трудов договор с "Кепитал Холдинг Груп".
Само одобрените кандидати по документи ще бъдат поканени на интервю.