ТЕХНИК-ОПЕРАТОР ФАРМАЦЕВТИЧНО ПРОИЗВОДСТВО

АДИФАРМ ЕАД
location_on гр. София

Нашият екип АДИФАРМ ЕАД е българска генерична фaрмацевтична компания, с голям опит в производството на лекарства. Компанията притежава модерен завод разположен на територията на гр. София, в който работи силен, опитен екип, мотивиран да постига високи резултати. Нашата ежедневна мисия е да правим качествен живота на хората. Портфолиото на Адифарм ЕАД включва над 130 продукта, представени на вътрешен и световни пазари.

Към момента, Адифарм ЕАД търси да назначи: ТЕХНИК-ОПЕРАТОР ФАРМАЦЕВТИЧНО ПРОИЗВОДСТВО на твърди и течни дозирани форми. Месторабота: гр. София

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Притежава опит като техник-оператор;
  • Участва в етапите на производството на лекарства и прави записи за извършени дейности;
  • Познава и стриктно спазва изискванията на ДПП, СОП, изисквания за безопасна работа;
  • Работи на смени и спазва производствените графици;
  • Участва в техническите настройки на оборудването;
  • Ориентираност към постигане максимална ефективност в екипна работа.
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
  • Атрактивна заплата в зависимост от опит и образование;
  • Най-съвременни машини и работна среда;
  • Трудов договор на пълен работен ден;
  • Възможност за дългосрочна заетост и кариерно развитие;
  • Допълнителна здравна застраховка – с покритие за болнично и извънболнично лечение, профилактика, дентално лечение, медицински средства, физиотерапия и рехабилитация;
  • Актуализация на заплащането съобразно трудово представяне и резултати.
Ако присъединяването към динамична и разрастваща се компания Ви привлича, моля изпратете Автобиография на български език и актуална снимка.

Ще се свържем само с избраните кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и използвани единствено за целите на настоящия подбор.