Сътрудник складова логистика

BIOMET
location_on гр. Севлиево

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Биомет е основана през 1991 и е една от водещите и най- бързо рaзвиващи се транспортни компании в България и Европа. Фирмата притежава офиси в големите Западно-европейски държави, които спомагат да се координира дейността на нейния главен офис в София.

Във връзка с дейността си Дистрибуционен център- Севлиево,обявява конкурс за позицията Сътрудник складова логистика

Подходящите кандидати трябва да отговорят на следните изисквания:

  • Висше образование
  • Опит при работа със SAP
  • Задълбочени познания на ИТ инструменти( Microsoft Office, Word, Excel, Power Point и Outlook)
  • Отлична способност за работа в екип
  • Владеене на английски език-писмено и говоримо
Отговорности:
  • Поддържане, приемане, регистриране и съхраняване на документи свързани с дейността на фирмата, управление на служебна кореспонденция
  • Изготвяне на справки и работа в SAP
  • надлежно и законосъобразно водене на документация
  • срочно изпълнение на поставени задачи
  • Други свързани с дейността на фирмата
Ние предлагаме:
  • Транспорт в рамките на гр. Севлиево, Габрово и Велико Търново
  • Дългосрочна и сигурна работа с трудов договор, осигуровки, платен годишен отпуск
  • Добро заплащане + ваучери за храна
Допълнително се начисляват: Клас прослужено време от 1% годишно Месечен бонус
  • Материално стимулиране:
Великденски и Коледни премии! Допълнително здравно осигуряване
  • Добри условия за работа
  • Трудов договор и осигуровки, платен годишен отпуск, редовно заплащане
Телефон за връзка:0889206033- г-жа Йовка Илиева