Сътрудник онлайн продажби с Румънски език

Пълно описание

Отговорности:
  • Коресподенция с клиенти чрез имейл, уговаряне продажби по телефона;
  • Администриране онлaйн магазин;
  • Развива и поддържа онлайн магазин;
  • Анализира резултатите на онлайн магазина и предприема активни действия за увеличаване на продажбите;
  • Развива пазарния потенциал на онлайн магазина;
  • Консултиране клиенти относно артикулите, които се предлагат в сайта;
  • Отговаряне на запитвания, оформяне на поръчки, добавяне на артикули в сайта, подготвяне на товарителници;
  • Отговаря за издаването, обработката и съхранението на съответните документи;
  • Координира действията си спрямо доставчици и клиенти;
  • Носене на пълна отчетна и материална отговорност.
  • Превод от български на гръцки език.
Изисквания:
  • Перфектен писмен и говорим Румънски език ( задължително)
  • Завършено средно или висше образование;
  • Отговорност и способност за изпълнение на функциите при максимален контрол;
  • Умение за работа в екип и в динамична среда, комуникативност, лоялност;
  • Мн. добри компютърни познания и умения. Word, Excel;
  • Отлични умения за работа в екип в динамична среда;
  • Способност за приоритизация на възложените задачи и организационни умения;
  • Предишен опит с online магазини се счита за предимство.
Компанията предлага:
  • Работа в динамична среда;
  • Работа в позитивен и инициативен екип от млади професионалисти;
  • Гарантирано месечно трудово възнаграждение.
Tрудов договор с Онлайндрес ЕООД с 6-месечен изпитателен срок

Ако нашето предложение представлява интерес за вас, моля, изпратете актуални автобиография и снимка, като използвате бутона „КАНДИДАТСТВАЙ ПО ТАЗИ ОБЯВА” Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Уведомяваме Ви, че всички данни, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД. Онлайндрес се задължава да ги пази и да не ги предоставя на трети лица.