Сътрудник 3D планиране на Бани

БАУМАКС БЪЛГАРИЯ ООД
location_on гр. Русе

Пълно описание

Направете кариера с HomeMax в РУСЕ!

В успешните фирми рaботят успешни служители!

За да допълним екипа си от професионалисти в град Русе, търсим ангажиран и отговорен служител за позицията

Ние предлагаме:

  • допълнително, ваучери за храна на стойност 200 лв
  • бонуси за постигнат личен резултат
  • бонус за препоръчан служител
  • карта за отстъпка в обектите на дружеството
  • възможност за участие в програма Multisport
  • обучения, насочени към развитие на търговските умения
  • гъвкаво работно време и работа на смени
Основни задължения за длъжността:
  • изготвяне на 3D проекти за бани
  • консултиране на клиенти
  • предлагане на цялостни решения за обзавеждане на баня
  • спазване на срокове
Изисквания към кандидатите:
  • опит в изработване и представяне на ЗD проекти
  • опит с графичен софтуер за изготвяне на ЗD визуализации е предимство
  • усет за намиране на естетически решения
ПРЕДИМСТВО Е ОПИТЪТ НА ПОДОБНА ПОЗИЦИЯ.

Ако желаете да бъдете част от един сплотен екип и да се развивате динамично, изпратете Вашата автобиография он-лайн или на място в магазин HOMEMAX гр. Русе, бул. Липник № 131, бюро Информация, на вниманието на Управител. Ние ще се свържем с одобрените по документи кандидати, за да насрочим среща.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД и Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета от 27 април 2016.