СЧЕТОВОДИТЕЛ

ПАЛАДИУМ EООД
location_on гр. София

Ние сме ПАЛАДИУМ ЕООД, компания с над 30 годишен опит – водещ международен дистрибутор и производител на работно облекло, обувки и предпазни средства. Нашата мисия е да „доставяме безопасност”, следвайки визията си да бъдем най-добрият интегриран доставчик на безопасност за работното място, както и да осигуряваме първокласно обслужване на клиентите и партньорите ни. Фокусирани сме към устойчив растеж чрез непрекъснато усъвършенстване. Вярваме, че в основата на успеха ни са нашите служители и заедно с тяхното развитие градим успешното развитие на цялата компания.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Осчетоводяване в ERP система на първични и вторични счетоводни документи при спазване на счетоводното и данъчно законодателство;
  • Осъществяване предварителен контрол на счетоводните документи по форма и съдържание
  • Текущ контрол за разлики в стойността на въведените в ERP системата счетоводни документи;
  • Участие в изготвяне и подаване на декларации по ДДС, интрастат декларации и статистически отчети;
  • Осчетоводяване на покупки и продажби реализирани през платформите Амазон и Онлайн магазин. Изготвяне и подаване на тримесечни отчети по OSS към НАП.
  • Анализ на финансово-счетоводната информация, засичане на сметки и равнение на салда;
  • Участие в инвентаризациите на активите на фирмата;
  • Изготвяне на справки за нуждите на ръководството;
  • Подпомагане работата на Главния счетоводител при годишното счетоводно приключване на фирмата, съдействие при годишния финансов одит, комуникация с данъчна и общинска администрация във връзка с контролни производства, като изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Икономическо образование в областта на счетоводството и финансите, с предимство специалност „Счетоводство и контрол”;
  • Познаване и прилагане на счетоводно-данъчното законодателство и счетоводните стандарти;
  • Опит на подобна позиция минимум 2 години;
  • Много добра компютърна грамотност – предимство е предходен опит с ERP система и отлична работа с MC Excel;
  • Владеене на английски език на работно ниво е предимство;
  • Аналитичност, отговорност и прецизност при изпълнение на възложените задачи;
  • Лоялност, комуникативност и умения за работа в екип;
  • Предимство е притежаването на шофьорска книжка като активен шофьор и възможност за командировки.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Пълно работно време от 09:00-17:30 (Без събота и неделя);
  • Мотивиращо възнаграждение;
  • Ваучери за храна;
  • Допълнително здравно осигуряване с опция за включване на семейни членове;
  • Паркинг за лични автомобили за всички служители;
  • Работа в динамична среда с екип от позитивни и инициативни хора;
  • Личностно и професионално развитие в областта;
  • Възможности за развитие във фирмената йерархия.

В случай, че нашето предложение Ви допада, ще очакваме от Вас автобиография и актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати за провеждане на индивидуална среща. Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.