Строители -дърводелци

IBI Co
location_on

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение за трудово посредническа дейност в чужбина 1767 предлагa работа на строители на обекти и сглобяеми къщи в Исландия. Предлагаме работа на строители; дърводелци. БЕЗ КОМИСИОН. Работи се в Рейкявик и околностите, но през лятото има обекти и около други градчета. Там или се осигурява квартира или се пътува с осигурен транспорт като разходите по транспорта, храната и квартирата ги поема работодателят. Стартираща заплата е описана максимално ясно, но в момента кроната се стабилизира и заплащането малко повече. Посрещане на летището, ако пътувате със самолет.

Нашият партньор има успешна история в строителството на сглобяеми и други къщи и постройки в Исландия ПРИТЕЖАНИЕТО НА АВТОМОБИЛ НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!! БЪРЗ СТАРТ ПРИ КАНДИДАТСТВАНЕ! -NB1: При наличие на свидетелството за управление на подемна строителна техника стартовата заплата ще е по висока с 30,000 крони Компанията предлага дългосрочен договор с възможност за развитие.

Изисквания за длъжността:

  • минимум 10 години предишен опит като строител - с познания като дърводелец кофражист,веранди,фасади и тераси.
  • сериозно отношение
  • умение за разчитане на чертежи
  • Английски на минимум Б1 ниво
Основни отговорности:

Сглобяване на къщи,кофражи,веранди,покривни конструкции,фасадни и покривни обшивки от ламарина Работа с дървообработващи машини и ръчни електрически инструменти. Работа със строителни разтвори,лепила,мазилки,цимент и подобни. Техническа грамотност за четене на чертежи и указания. Работа по интериор и екстериор Работа в екип

Трудово възнаграждение и допълнителни детайли:

Заплащане -3900 евро бруто основна заплата, около 3000 нето, от 11 % месечно отгоре на базата на брой часове. Компанията предлага възможност за развитие и повишаване на заплата след доказване на умения и лоялно отношение. Осигуровки - на исландски трудов договор Работни часове -40 до 52 седмично или 208 месечно ( Относно работните часове, за тази заплата работниците трябва да изработят този брой часове – 208 за целият месец, ако се надхвърли този брой, след това се начислява допълнително заплащане) Работни дни седмично - 5 Отпуск Осигурени униформи, работно облекло, екипировка и инструменти от всякакъв вид Настаняване - 350 до 420 евро месечно, (65 000 - 67 000 крони месечно) по ваш избор може да си осигурите и самостоятелно такова Транспорт до Исландия - поема се от кандидата. (С опция за авансово заплащане до 4 дни след пристигане по ваше желание и нужда)

Необходими документи за кандидатстване:

  • Биография на английски с ясно описан строителен опит