Строителен инженер - ПТО

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти

„Автомагистрали-Черно море“ АД е частно акционерно дружество с 50 годишна история, традиции и изградени стандарти на качество в строителния сектор. Изпълнява строителни обекти в страната и чужбина. Във връзка с развитие на дейността и увеличаване обема на работа предлагаме свободни позиции за Строителен инженер - ПТО

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Висше техническо образование – строителство;
  • Личностни качества: отговорност, лоялност, организираност, инициативност, аналитично мислене, умения за работа в екип;
  • Добра компютърна грамотност - Microsoft Office, Auto Cad;
  • Познания за нормативната база в сферата на строителството ще се считат за предимство;
  • Възможност за командировки в страната.
Вашите задължения:
  • Контролирате и участвате в изготвянето на бюджети за строителни обекти, контролирате, отчитате и анализирате изпълнението на СМР по обекти.
Ние предлагаме:
  • отлична работна среда;
  • мотивиращо заплащане, зависещо от натрупания професионален опит;
  • възможност за кариерно развитие и усъвършенстване;
  • постоянна заетост.
За да се присъедините към нас от Вас се изисква да ни изпратите актуална автобиография. Обратна връзка ще бъде осъществена с кандидати одобрени по документи.

Информацията, предоставената от Вас, ще бъде използвана само за целите, за които е поискана, и в съответствие с правилата за конфиденциалност.