Старша медицинска сестра в резиденция за възрастни

На спокойно място в град Банкя са разположени Резиденция за възрастни „Сердика” 1 и 2. Тук осигуряваме денонощни грижи за любимите ни хора в уютна и комфортна среда. В нашата практика съчетаваме основната медицинска грижа с модерните и иновативни технологии. Отличаваме се със световен стандарт за качество, базиран на редица проучвания. Вярваме, че за всяко пораснало дете идва онзи ключов момент, в който е време да се погрижи за своите родители. Тогава ние ви подаваме ръка. Благодарение на високо квалифициран и подбран екип, резиденция „Сердика“ отваря врати към пълноценния и благоприятен начин на живот.

Във връзка с предстоящото откриването на Резиденция за възрастни „Сердика“ 2 в гр. Банкя търсим да назначим мотивиран служител с подходящите опит и знания на длъжност:

Старша медицинска сестра в резиденция за възрастни гр. Банкя Описание на длъжността:

Старшата медицинската сестра отговаря за изпълнението на критериите и стандартите за здравни грижи. Организира и контролира цялостната дейност на медицинските сестри, санитари, болногледачи и хигиенисти в резиденция за възрастни, гр. Банкя.

Основни задължения: 1. Подпомага дейността на лекаря по диагностика и лечение на пациентите. 2. Предоставя висококвалифицирани и навременни сестрински грижи. 3. Своевременно информира останалата част от екипа (мед. сестра, санитар, рехабилитатор и др.) за прием на пациент. 4. Контролира приемането и настаняването на пациента при постъпването му. 5. При приемането и настаняването на пациента, предава необходимата документация на дежурната медицинска сестра. 6. Ежедневно извършва визитация и се запознава със здравословното състояние на пациентите. 7. Прави заявка за материали и консумативи, необходими за дейността на резиденция и хоспис за възрастни. 8. Проверява разпределението, изразходването, съхраняването и отчета на материали и консумативи. 9. Контролира и отговаря за хигиенното състояние, за дезинфекцията и дезинсекцията в резиденция и хоспис за възрастни гр. Банкя. 10. Следи за добрите етични взаимоотношения между персонала. 11. Следи за спазване на медицинската етика в отношенията между персонал и пациент. 12. Изготвя графици за работа на персонала. 13. Представя на Управител, база Банкя анализ и информация за състоянието на здравните грижи в резиденция з възрастни гр. Банкя.

Изисквания към длъжността:

  • Завършено висше/полувисше образование за медицинска сестра.
  • Завършено висше образование – степен Магистър по Здравни Грижи.
  • Минимален опит на подобна позиция 1-2 години.
  • Компютърна грамотност и умения за работа с MS Office пакет.
Личностни качества и умения:
  • Отлични комуникативни умения на различни нива в йерархията.
  • Емоционална стабилност.
  • Мотивация за работа и последователност в изпълнението на задачите.
  • Организационни умения за ръководене на екип от хора.
  • Желание за работа с пациенти и близки.
Ние предлагаме: 1. Добро възнаграждение. Трудов договор сключен с "Капитал Хелт Холдинг" ЕАД. 2. Ваучери за храна. 3. Бонусна система. 4. Възможности за самостоятелност и демонстрация на организационни умения. 5. Добра среда на работа и подкрепа от управлението на медицинското заведение.

Местоположение на работното място: гр. Банкя, ул. Максим Горки 14. С обществен транспорт: Автобус: № 42, 47, 49; Влак: КПВ 13204.

Ако желаете да станете част от екипа на „Медицински комплекс „Сердика”, моля кандидатствайте с актуално CV (Европейски формат), с посочени актуални данни за обратна връзка.

Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора на тази длъжност.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.