Стажант "Техник поддръжка"

Hitachi Energy Bulgaria EOOD
location_on гр. Севлиево

  • Пълно работно време
  • Стаж

В Хитачи Енерджи нашата цел е постигането на устойчиво енергийно бъдеще за всички. Ние осигуряваме енергия за нашите домове, училища, болници и заводи. Елате при нас и работете с прекрасни хора, докато учите и се развивате в проекти, които имат реално въздействие върху нашето общество. Донесете вашата страст, донесете вашата енергия и бъдете част от глобален екип, който цени една проста истина: Многообразие + Сътрудничество = Големи иновации

Задължения: Подпомагане на колегите и в ежедневната работа при:

  • с оперативна работа в офиса на отдел Поддръжка - протоколи, работни карти, досиета и т.н.;
  • за намиране на стандартизирани части - търсене на аналози по техническо задание;
  • за направа на инвентаризации;
  • Други поставени задачи.

Изисквания:

  • завършили и обучаващи се в професионално направление „Машиностроене и уредостроене“ и „Електроника и автоматика“;
  • Компютърна грамотност;
  • Изпълнителност и отговорност;
  • Умение за работа в екип.

Социални придобивки, които фирмата предлага:

  • Платен 6 месечен стаж и трудов договор;
  • Възможност за преминаване на постоянен договор;
  • Ваучери за храна;
  • Стаж в утвърдена международна компания.

За Нас

Хитачи Енерджи е световен технологичен лидер, който развива устойчиво енергийно бъдеще за всички. Обслужваме клиенти от секторите на комуналните услуги, промишлеността и инфраструктурата с иновативни решения и услуги по цялата верига на стойността. Заедно с клиентите и партньорите си създаваме новаторски технологии и даваме възможност за цифрова трансформация, необходима за ускоряване на енергийния преход към въглеродно- неутрално бъдеще. Усъвършенстваме световната енергийна система, за да стане по-устойчива, гъвкава и сигурна, като същевременно балансираме социалната, екологичната и икономическата стойност. Хитачи Енерджи има доказан опит и несравнима инсталирана база в повече от 140 държави. Със седалище в Швейцария, ние осигуряваме работа на около 40 000 души в 90 държави и генерираме бизнес от приблизително 10 млрд. щатски долара.