Специалист Човешки ресурси

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

KiK Textilien, един от десетте най-големи търговци на дребно в Германия, който притежава над 4 000 магазина в Европа, навлезе на българския пазар и вече отвори 53 магазина в България. Над 26 000 служители в цяла Европа допринасят за икономическото развитие и успеха на KiК. В дългосрочен план KiК Textilien възнамерява да отвори още магазини в България и да достигне до 5 000 клона в Европа.

Търсите ново предизвикателство? Във връзка с разширяване на дейността и екипа ни търсим да назначим Служител на позиция „Специалист Човешки ресурси“ с възможност за професионално развитие и кариера.

Какво Ви предлагаме:

  • Възможност за работа в стабилна немска компания;
  • Възможност за професионално развитие;
  • Позитивна работна среда;
  • Въвеждащо обучение;
  • Атрактивно възнаграждение;
  • Ваучери за храна;
  • Отстъпка при пазаруване в нашите магазини;
Задачи и отговорности:
  • Администриране на трудовоправни документи за персонала във филиалите на компанията;
  • Оказване на компетентна помощ при решаване на трудовоправни и ТРЗ казуси;
  • Администриране на персонала и изчисляване на трудовите възнаграждения, поддържане на трудовите досиета в изряден вид;
  • Своевременно изготвяне на доклади и справки (периодични и при поискване);
  • Навременна подготовка на документация при проверки от страна на държавни институции (ИТ, НАП и др.)
  • Обработка на графици и отчетни форми;
Изисквания за заемане на длъжността:
  • Образование: завършено висше икономическо образование ;
  • Професионален опит: Предходен опит на същата или подобна позиция е препоръчителен, но не е задължителен;
  • Компютърна грамотност: отлично ниво на владеене на Excel;
  • Личностни качества: благонадеждност, лоялност, екипност, както и способност за работа при зададени срокове и аналитични умения;
  • Езици: добро владеене на английски език;
При интерес моля изпратете с актуална снимка.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.