Специалист търговия и доставки- Азиатски страни

icon 1,800 лв ~ 2,500 лв

Фирма, производител и търговец на детски стоки и аксесоари търси опитен специaлист за позицията СПЕЦИАЛИСТ ТЪРГОВИЯ И ДОСТАВКИ- АЗИАТСКИ СТРАНИ

Фирмата предлага отлични условия за работа и отлична професионална реализация.

Задължения:

  • Работи с настоящи доставчици на продукти за фирмата от Китай
  • Привлича нови производители с цел разширяване на продуктовото портфолио на фирмата
  • Развива бизнестратегия с цел повишаване на резултатите и генериране на по-високи приходи от продажбите на продуктите.
  • Анализира пазара и определя правилните потенциални партньори
  • Води преговори и сключва договори
  • Следи за спазване на срокове за изпълнение и доставки
  • Организира доставки на стоки до България
  • Работи за поддържането и увеличаването лоялността на партньорите и контролира своевременното разрешаване на проблемите им
  • Участва в създаването на нови идеи за бизнес растеж.и предлагане на нови атрактивни продукти
  • Работи под ръководството на Управителя на фирмата
Изисквания:
  • Образование- висше, предимство икономическо
  • Отличен английски език
  • Ползване на китайски език
  • Много добри комуникационни умения
  • Търговски нюх и умение за водене на преговори
  • Познания в логистика и транспорт
  • Отговорност и инициативност
Ако позицията представлява интерес за Вас и имате нужните знания и умения, моля изпратете автобиография.

Агенция за подбор на персонал с разрешително № 2404.