СПЕЦИАЛИСТ ПТО - отговарящ за обществени поръчки

ОДЕСОССТРОЙ ООД
location_on гр. Варна

СПЕЦИАЛИСТ ПТО - отговарящ за обществени поръчки троителна фирма обявявa свободна позиция за служител, специалист в отдел "ПТО", отговарящ за обществени поръчки.

Дейност и отговорности: Изготвяне на оферти по конкретни проектни задания – количествени сметки и чертежи; Изготвяне на спецификации и количества на видовете СМР по чертеж; Изготвяне на линейни графици и технически предложения включващи стратегия за изпълнение, технология и начин на изпълнение на обектите. Подготовка на тръжни процедури за участие в обществени и др.поръчки

Задължително е кандидатите да отговарят на следните изисквания: 1. Диплома за висше или средно техническо образование – строителен инженер/ строителен техник; 2. Отлично познаване на действащата нормативна база в областта на строителството, Отлично познаване на ЗУТ, както и всички строителни наредби и книжа; 3.Отлична компютърна грамотност – MS Office, AutoCad, Building Manager; 4.Опит в подготовката на тръжна документация – технически предложения, линейни графици и анализи на единични цени; 5.Отлични познания при разчитането на строителна и проектна документация;

Ние предлагаме : Работа на постоянен трудов договор и пълен работен ден; Стартова заплата- 2 500 лв.; Работа в позитивен и отговорен екип.

Одобрените кандидати по документи ще бъдат поканени на интервю.