Специалист Продажби - Кол Център

Credissimo
location_on гр. София

icon 1,300 лв ~ 1,900 лв

  • Постоянна работа
  • Възможност за работа от вкъщи

Credissimo е динамична високотехнологична компания, създадена през 2007 г. и е една от най-бързо развиващите се FinTech /ФинТек/ структури в небанковия финансов сектор в Европа. С иновативните си решения, нововъведения и автоматизирани процеси, отговаряме на нуждите на нашите потребители при потребност от краткосрочно финансиране. Водени от желанието да сме максимално полезни и удобни за всеки потребител, ние първи в България предложихме изцяло онлайн заявяване на кредит, както и моментално одобрение и получаване на средствата. Credissimo e първата компания в света, която пусна напълно автоматизиран чатбот за предоставяне на кредит във Facebook Messenger, с което постави нови стандарти в индустрията. Ние в Credissimo продължаваме своето стремително развитие и търсим „Специалист Продажби - Кол Център“, който да се присъедини към талантливия ни екип.

Кои ще са отговорностите за тази позиция:

  • Проактивно осъществяване на продажби чрез изходящи телефонни обаждания;
  • Създава, поддържа и актуализира база данни с потенциални клиенти;
  • Предоставя на клиентите информация и подкрепа, относно продукти и услуги, предлагани от Дружеството;
  • Води активни преговори и оказва съдействие при сключване на договор с клиента;
  • Следи и осъществява последваща комуникация с клиентите с цел по-добра качество на услугата към тях;
  • Съдейства при решаване на спорове относно услугите, които компанията предлага, спрямо установените етични правила.

Какво изискваме за позицията „Специалист Продажби - Кол Център":

  • Опит в сферата на продажбите по телефон минимум 2 години;
  • Отлични комуникационни умения – приятен глас и ясна дикция; книжовен български език
  • Средно/висше образование;
  • Добра компютърна грамотност при работа с MS Office;

Какво още търсим в бъдещия кандидат – организираност и позитивизъм, проактивност, умения за управление на времето, високи нива на конфиденциалност и желание за общуване по телефон, потребност от това да бъде част от сплотен екип от доказани професионалисти.

Какво предлагаме в Credissimo:

  • Динамична среда в компания с големи амбиции;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • 25 дни платен годишен отпуск;
  • Разширяващ се екип и възможност за кариерно развитие;
  • Мотивираща бонусна схема, обвързана с постигнатите резултати;
  • Преференциални условия за Карта Мултиспорт;
  • Спортна зала в офиса;
  • Кафе, чай, безалкохолни напитки и плодове в офиса;
  • Атрактивна офис локация в центъра на София.

Ако се интересувате от нашето предложение и отговаряте на изискванията - изпратете ни подробна автобиография.