Специалист офертен отдел - ПТО

НОЛА 7 ООД
location_on гр. София

НОЛА 7 е професионална компания, утвърдилa се на пазара като лидер и желан партньор в проектирането и изграждането на съоръжения за водно-развлекателния и туристическия сектор. Притежаваме над 30 години международен опит в планиране и консултиране, проектиране и дизайн, изграждане и поддръжка на различни типове обекти, като аквапаркове, анимирани музикални фонтани, сложни системи от плувни басейни, СПА и Уелнес центрове, развлекателни и спортни центрове.

За разширяване на нашия екип, търсим мотивиран и отговорен човек за позицията: Специалист офертен отдел – ПТО

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

1. Участва активно в разработването и спазването на планове, стратегии, графици за изпълнение на видовете работи и други, които са му възложени. 2. Координира съвместната работа с търговски и технически отдел във връзка с изготвянето на оферти; Съвместно с търговците определя цени за клиенти, като следи за заложената фирмена рентабилност и маржове; 3. Изготвя документация по подготовка на оферти /частни и обществени/ 4. Изготвя и контролира изходящи оферти във фирмата и ги въвежда в софтуера на компанията; 5. Изготвя, сам или в екип, прогнозни количествено-стойностни сметки за етапите на проекта на база на техническа документация; 6. Изчисляване на подробни количествени сметки, изготвяне на оферти, в т.ч. анализи на единични цени, протоколи обр. 19, опис-сметки 22 и др., проверка на количествени сметки и актове за извършени СМР и създаване на необходимата отчетна и архивна документация според механизмите на Инвеститора; 7. Измерва количества по чертежи и сравнява с данните в количествената сметка; 8. Постоянно актуализира цени на вложени материали и оборудване в офертите. 9. Участва в провеждането на търгове за подизпълнители и доставчици; 10. Извършва анализ и сравнение на оферти на потенциални подизпълнители; 11. Ежемесечно отчита изпълнените дейности и задачи по обекти; Изготвя справки, отчети и др. документи, свързани с дейността и за нуждите на ръководството на фирмата; 12. Комуникира с доставчици и изпълнители, подготвя подробни графици за изпълнение на СМР на обекта и технически предложения.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:

1. Завършено средно специално, висше строително или техническо образование; 2. Аналитични умения, способност за откриване на несъответствия и грешки; 3. Познаване на нормативната база в строителството, последователност, технология на строителните процеси, ценообразуване и планиране е плюс; 4. Отлични познания при разчитането на техническа строителна и проектна документация, опит в работата с графици, спецификации и бюджетни сметки на обектите; 5. Опит в изготвянето на количествено-стойностни сметки, минимум 1 година стаж в ценообразуване на проектни, технологични СМР дейности (специалист ПТО, Офертен или Технически отдел); 6. С предимство ще се разглеждат кандидатите с добра компютърна грамотност ( тук е необходимо кандидата да може да работи с програми Libre office/MS office и работа с CAD програми); 7. Познания за подготовка на тръжни документи и участие в тръжни процедури; 8. Експедитивност и стриктност при изпълнение на поставените задачи; 9. Работа в екип; 10. Организираност, желание и опит за работа в динамична среда.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Уникална работна среда на „заедност“, коректност и подкрепа;
  • Изключителен потенциал и хоризонт за развитие - личностен, професионален, корпоративен;
  • Работа в компания с консистентна 30-годишна история, корпоративни ценности и репутация.
Ако се интересувате от тази възможност, моля, изпратете вашето CV! В съответствие с политиката на компанията и съгласно Закона за защита на личните данни, всички документи ще бъдат третирани при строга конфиденциалност. Ще бъде насрочено интервю само с одобрените кандидати.