СПЕЦИАЛИСТ МАРКЕТИНГ И ПРОДАЖБИ

МИБМ ЕКСПРЕС ООД
location_on гр. София

ExpressOne България е част от куриерската мрежa на Австрийски Пощи (Post AT) в Централна и Източна Европа и е водеща в доставките на вътрешни и международни куриерски пратки. Вярваме ,че нашите служители са най-ценният ни ресурс и са в основата на успеха на нашата компания Във връзка с плановете за допълнително развитие и увеличаване на пазарния дял на компанията, търсим силно мотивиран, отговорен служител, който да заеме позицията:

Отговорности:

  • Участвате активно в проучване, привличане, разработване и поддържане на клиенти установявайки дългосрочни отношения с тях;
  • Поддържате добри отношения със съществуващите и нови клиенти гарантирайки тяхната удовлетвореност;
  • Анализ на пазарните тенденции и идентифициране на потенциални възможности;
  • Участва в разработването и реализирането на иновативни маркетинг стратегии на компанията, насочени към ефективното привличане на нови клиенти;
  • Управление на онлайн присъствието на компанията в различни канали;
  • Участва в организирането и провеждането на фирменото представяне на международни изложения и др.;
Изисквания:
  • Подходящо Висше образование;
  • Минимум 5 години опит в сферата на продажбите;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Аналитично и стратегическо мислене;
  • Добро владеене на английски език е предимство;
  • Отлично ниво на планираност и организираност;
  • Шофьорска книжка;
Компанията предлага:
  • Конкурентно възнаграждение, адаптирано към вашия опит и умения и съгласно КТ;
  • Реализация в една от най-големите компании в сектора;
  • Работа в екип от професионалисти, обичащи и отдадени на работата си;
  • Отлични условия на труд;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография и мотивационно писмо. Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД