СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА И МИТНИЧЕСКА ОБРАБОТКА

ЗАГАТО ООД
location_on гр. София

„Загато“ ООД e предприемчива, динамичнa и модерна компания, която дълги години се нарежда сред лидерите в търговията с висококачествени кафе, инстантни продукти, консумативи и кафе машини. Търсим мотивирана и отговорна личност за позицията: „СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА И МИТНИЧЕСКА ОБРАБОТКА“.

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Администриране и обработване на транспортна и търговска документация.
  • Изготвяне на митнически декларации, фактури, опаковъчни листове и други свързани документи съгласно установените процедури и разпоредби.
  • Комуникация с доставчици на транспортни услуги и стоки.
  • Въвеждане и поддържане на данни в база данни.
  • Следене за безпроблемното протичане на логистичните процеси, прием и изход на стока.
  • Събиране и анализ на информация за стоките и товарите, подлежащи на митнически операции.
  • Административно съдейства на останалите отдели.
ИЗИСКВАНИЯ:
  • Много добро познаване на митническото законодателство и регулации, видовете митнически и складови режими.
  • Минимум 2 година опит на подобна позиция.
  • Добро владеене на английски език - ниво C1. Интервюто ще бъде проведено на английски език.
  • Отлична работна етика и организираност.
  • Валидна шофьорска книжка – активен шофьор.
НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
  • Твърдо възнаграждение и месечен бонус, свързан с постигнатите персонални резултати.
  • Ваучери за храна.
  • Петдневна работна седмица, 8-часов работен ден.
  • Възможност за дългосрочно професионално развитие и стабилност.
Ако описаното Ви е заинтригувало и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография със снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и в съответствие със ЗЗЛД.

Социални Придобивки

  • card_giftcard
    Ваучери за Храна
  • credit_card
    Бонусова Система
  • emoji_food_beverage
    Безплатни Напитки