Специалист корпоративни клиенти

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Застрахователна компaния Лев Инс със своята 27 годишна история е безспорен лидер на българския застрахователен пазар. Нашата мисия е надеждна защита и грижа за клиентите. Заедно създаваме разбираеми решения, които дават сигурност на хората и бизнеса. Изграждаме партньорства, основани на активна комуникация, прозрачност и социална ангажираност.

Освен в България компанията развива успешна дейност в 7 европейски държави.

В ЗК Лев Инс работят над 1000 служители, и тяхната всеотдайна работа е в основата на постоянния успех и развитието на компанията.

Във връзка с увеличения обем работа, търсим да назначим:

"Специалист корпоративни клиенти" за Софийски Корпоративен център.

Отговорности:

  • Приема запитвания от директни клиенти и посредници свързани с автомобилно застраховане.
  • Обслужва изцяло корпоративни клиенти /застрахователни брокери/ по съответните застрахователни продукти.
  • Оказва необходимото съдействие към директни клиенти.
  • Консултира клиенти по имейл и телефон.
Изисквания:
  • Подходящо образование. Предимство - в области застраховане, икономика и финанси.
  • Опит на подобна позиция в застраховането е предимство, но не е задължителен.
  • Организираност и лоялност.
  • Опит в работа с клиенти - минимум 1 година.
  • Умения за работа с компютър.
Предлагаме:
  • Мотивираща работна среда с възможност за развитиe.
  • Конкурентно фиксирано възнаграждение. Възможност за допълнителен бонус при добро представяне.
  • 20 + 5 дни платен годишен отпуск.
  • Допълнително здравно осигуряване и карти за спортни активности.
Кандидатурите се разглеждат в конфиденциален режим, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД.

Само одобрените по документи кандидати, ще получат покана за интервю.

Успех!