Специалист издаване на застрахователни полици

ТМ-АУТО EООД
location_on гр. София

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

„ТМ Ауто“ ЕООД е официалният дилър на TOYOTA и LEXUS за София, част от междунaродната Група Inchcape Plc., заемащ водещи позиции на пазара за нови автомобили.

ТМ Ауто търси да назначи:

Основни отговорности:

  • Сключване на нови застраховки -изготвяне на оферти, изготвяне на застрахователни полици
и придружаващите документи, съобразно условията и изискванията на съответната застрахователна компания. Администриране и проследяване на плащанията, проследяване на валидността на застраховките;
  • Подновяване на застраховки /падежи по застраховки сключени на разсрочено плащане/
изготвяне на оферти, изготвяне на застрахователни полици и придружаващите документи, съобразно условията и изискванията на съответната застрахователна компания. Администриране и проследяване на плащанията, проследяване на валидността на застраховките;
  • Текущи консултации на клиенти, търговски персонал, лизингови компании.
Основни изисквания към кандидатите:
  • Завършено минимум средно образование, висше образование е предимство;
  • Минимум 1/една/ години стаж по специалността или сходна дейност;
  • Знания и умения, определени в Приложение № 3 на Кодекса на Застраховането;
  • Преминати първоначално и последващи обучения съгласно чл. 304, ал. 4 на Кодекса на
Застраховането е предимство;
  • Отговорност, комуникативност и умение за работа с клиенти;
  • Ползване на Microsoft office.
Ние предлагаме:
  • Отлични условия за работа в екип от професионалисти
  • Подходящо обучение и възможност за развитие
  • Отлично възнаграждение
За да кандидатствате по тази обява, моля, изпратете автобиография, снимка не по-късно от 24.05.2024 г.