Специалист Windows поддръжка

АСАП EООД
location_on гр. Велико Търново

  • Постоянна работа
  • Дистанционно интервю

АСАП ЕООД е основана през 2007 и е специализирана в сферата на информационните технологии с фокус върху предоставяне на цялостни бизнес решения, които са адаптирани според нуждите на клиента в три основни направления – разработка на софтуер, системна интеграция и IT обучения и сертификация. АСАП ЕООД е партньор на SAP, Microsoft, Cisco, Dell, Xerox и други. Във връзка с разрастване на дейността, компанията търси

Специалист Windows поддръжка за гр. Велико Търново

Основни задължения:

  • Поддръжка на Windows базирани компютърни конфигурации
  • Поддръжка на системи за видеонаблюдение
Минимални изисквания:
  • Добри познания по MS Windows(10/11)
  • Добри познания по хардуер
  • Професионален опит в поддръжката на Windows базирани компютърни конфигурации мин. 1 година
  • Шофьорска книжка категория B, активен шофьор
Предимства:
  • Познания по електроника
  • Познания по видеонаблюдение
Компанията предлага:
  • Трудов договор
  • Динамична и интересна работа: достъп до много различни среди при клиентите на фирмата
  • Удобно работно време: в работни дни от 8:30 до 17:30
  • Възможност за закупуване на хардуер с отстъпка
  • Възможност за до 30 дни платен годишен отпуск
  • Допълнително здравно осигуряване
  • Ваучери за храна
  • Карта за спорт - Мултиспорт
  • Възможности за кариерно развитие в компания с национално покритие
  • Обучения: компанията е и обучителен партньор на Microsoft и Cisco и има възможност за регулярни обучения
Ако сте уморени от графици, дневни/нощни смени и монотонна и сива работа зад бюро – направете промяна и елате при нас.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Вашите данни ще се използват при стриктно спазване разпоредбите на Закона за защита на личните данни.