Специалист Hardware & Support

ЕС 3 КЪМПАНИ ООД
location_on гр. София

icon 2,330 лв ~ 3,180 лв

S3 Company е бързо развиваща се технологична компaния. Предлагаме пълен набор от дейта център услуги на своите клиенти и издигаме на следващо ниво начина, по който бизнесите се справят със съхранението и управлението на своите данни. Порастваме на клиенти и търсим към нас да се присъедини позитивна и отговорна личност на позиция: Специалист Hardware & Support.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯТА:

  • Асемблиране на сървърен хардуер
  • Конфигурация и инсталация на сървъри и различните компоненти в него
  • Осигурява достъп и съдействие при монтаж на клиентско оборудване
  • Тестване на сървърен и десктоп хардуер
  • Ескалация на различен по вид казуси към съответния отдел
  • Подготовка на сървърен хардуер за продажба/изпращане по куриер
  • Търсене на различни решения, свързани с хардуер или софтуер, обвързан с инсталация или
конфигурация на даден сървър, upgrade/downgrade bios, firmware etc.
  • Пускане на оптични пач корди между шкафовете и окабеляване
  • Мониторинг на мрежата / мониторинг температури / климатици
  • Комуникация с клиенти, посредством тикет система/e-mail
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
  • Английски език - работно техническо ниво
  • Познания по компютърен хардуер
  • Познания по RAID масиви и типове дискове
  • Основни познания по електротехника
ПРЕДИМСТВА:
  • Работа с Windows и Linux базирани OS
  • Работа с мониторинг и тикет системи
ПРЕДЛАГАМЕ ВИ:
  • Постоянен трудов договор
  • Много добро възнаграждение
  • Възможност за кариерно развитие
  • Богат социален пакет, с включени допълнително здравно осигуряване и ваучери за храна
  • Удобна локация на офиса и осигурено паркомясто
Очакваме Вашата автобиография и актуална снимка. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.