СМР Проектант - Интериорни Проекти

БАБ КОНСУЛТ EООД
location_on гр. София

  • Постоянна работа
  • Дистанционно интервю

За наш доверен партньор - мебелна фирма с нова визия, бранд и ръководство, търсим мотивирани и амбициозни кандидати за позиция: Интериорен СМР Проектант

Изисквания:

  • Средно или висше образование в сферата на проектирането и вътрешния дизайн;
  • Опит на подобна позиция като Проектант на мебелно обзавеждане, Сътрудник Проекти в Строителството, СМР Проектант, Младши Архитект или подобна - минимум 2 години;
  • Отлично познаване на AutoCAD;
  • Опит с минимум една тримерна програма (Revit, Sketch Up, 3DS Max и др.)
  • Опит с InDesign / Illustrator;
  • Креативно и аналитично мислене;
  • Добри комуникативни умения за работа в екип;
  • Ведри, усмихнати и позитивни личности;

Отговорности и задължения:

  • Създаване на СМР проекти и чертежи, нужни за изпълнението на един обект.
  • Изготвяне на планове за Електро инсталации, ВиК, ОВК и всички останали нужни за изготвяне на цялостен проект по обзавеждане.
  • Организация на работния процес от началото до края на даден проект ( при нужда вземане на размери от място, изчертаване на архитектурни подложки и др.)
  • Комуникация с клиенти и работа в екип с колеги - Дизайнери на обзавеждане, Мебелни Инженери, Архитекти и др.
  • Умения за работа по повече от един проект в различни фази на проектиране.

Фирмата предлага:

  • Работа в бързо-развиваща се компания;
  • Динамична работа с висока степен на отговорност, самостоятелност и коректност;
  • Интересни и криетивни проекти;
  • Възнаграждение, съответстващо на постигнатите резултати;
  • Основно трудово възнаграждение + реални осигуровки + допълнително заплащане и бонуси за постигната цел;
  • Мотивираща работна атмосфера и възможности за повишаване на умения, квалификация и заплащане.

Очакваме енергични и позитивни хора с желание за работа! Ако Вие сте в търсене на възможност която ще Ви предложи добро възнаграждение спрямо Вашите реални умения и работа, кандидатствайте сега!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

,,Б.А.Б.Консулт'' ЕООД е лицензирана агенция за подбор и консултиране на персонал (регистрационен номер 3051 / 2020 г.) в Агенцията по заетостта , която е създадена с идеята за подпомагане на заетостта на територията на България. Нашата мисия е да запознаем доказаните работодатели в страната със стойностните служители