Сладкар

СОФИЯ ХОТЕЛ БАЛКАН АД
location_on гр. София

  • Пълно работно време
  • Временна / Сезонна работа
  • Подходяща и за студенти

София Хотел Балкан е един от символите на оживения център на София и е идеaлно разположен в сърцето на града. Исторически забележителности, музеи, театри, кафенета, галерии, паркове, офис сгради и бизнес центрове заобикалят София Хотел Балкан, оазис на лукс, изисканост и безупречно обслужване.

Позиция: Сладкар

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:

  • Диплома за професионална квалификация - сладкар;
  • Минимум 2 години опит като сладкар в 5 или 4 звезден хотел на подобна позиция;
  • Умения за работа в екип;
  • Високо ниво на самодисциплина и желание за професионално усъвършенстване;
  • Прецизност и отговорност при изпълнение на работните задължения;
НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
  • Работа в най-добрия ***** хотел в София;
  • Работа на смени;
  • Безплатен обяд или вечеря;
  • Безплатно химическо чистене на униформата;
  • Обучение по стандартите на най - добрата хотелска верига;
  • Регламентирани трудово - правни отношения, в съответствие с действащото законодателство.
ПРИ НАС ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЩЕ БЪДАТ:
  • Приготвяне на сладкарски изделия от различни видове продукти и по утвърдени рецепти;
  • Приготвяне, украса и презентация на сладкарските изделия, при стриктно спазване на стандартите;
  • Осигуряване на правилното съхранение и срок на годност на продуктите;
Ако мислите, че това е позицията, която търсите, моля изпратете ни актуална автобиография и снимка.

Уведомяваме Ви, че ще се свързваме само с одобрени по документи кандидати. Предварително Ви благодарим за разбирането и проявения интерес! Ние си запазваме правото да спрем или удължим периода на обявата в зависимост от броя на кандидатите.