Складов служител (Пикър)

Coca-Cola HBC
location_on гр. София

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

НАШИЯТ ЕКИП:

Ние сме семейство от 36 хиляди ангажирани служители. Всеки един от нас е тaйната съставка на Coca-Cola HBC – един от най-големите бутилировачи на The Coca-Cola Company. Ежедневната ни мисия е да доставяме радост на над 715 милиона потребители, предлагайки избор от над 100 емблематични глобални и любими местни брандове във важните за тях моменти, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата.

Ние сме силен и талантлив екип, който постига отлични резултати, като побеждава и се учи всеки ден в 29 страни, на 3 континента . Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим.

Уникалната ни структура в България предоставя много и разнообразни възможности за развитие в областта на Производството, Логистиката, Продажбите, Маркетинга, Финансите, Човешките ресурси, IT системи и решения, Връзки с обществеността, Център за споделени услуги в областта на Финанси и ЧР и много други, някои неочаквани, но винаги вълнуващи.

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Изготвя палета със смесен асортимент според установени практики на редене;
  • Следи за качеството на продукцията, която влага в смесените палета (външен вид и цялост на опаковката);
  • Грижи се за чистотата и реда в микс зоната;
  • Отговорен е за опазване на стоково-материалните активи, с които работи;
  • Спазва стриктно правилата за здраве и безопасност, както и процедурите на компанията.
ИЗИСКВАНИЯ:
  • Средно образование;
  • Отговорност, внимание към детайла;
  • Готовност за полагане на физически труд - вдигане на стекове и каси с напитки;
  • Готовност за работа по график на 8-часови смени, включително и нощни;
  • Умения за работа в екип;
  • Гъвкавост и инициативност;
  • Опит в подобна сфера с бързооборотни стоки се счита за предимство.
НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
  • Конкурентна заплата + месечен бонус, трудов договор и осигуровки;
Допълнителни възнаграждения:
  • 200 лева ваучери за храна; 200 лева сума за работа на смени; ~150 лева нощен труд на база отработени часове;
  • 200 лева еднократен бонус „Добре дошъл“;
  • Придобивки:
  • Платен годишен отпуск - 20 работни дни по КТ;
  • Допълнително здравно осигуряване, включващо болнична помощ; здравен пакет за зъболекар, очила и лекарства;
  • Организиран служебен транспорт;
  • Подпомагане с пакет за релокация за кандидати с отдалечена локация;
  • Осигурено работно облекло;
  • Допълнителен бонус за Коледа и Великден, Бонус при участие в програма Доведи приятел;
  • Подарък по социалната политика на компанията за специални събития;
  • Карта за спорт;
  • Преференциални фирмени отстъпки;
  • Работна среда с добри практики, позитивна атмосфера и възможност за развитие.